Objednávka bezpečnostních listů, ŠTÍTKY

  • 26.12.2020
Vystavení nových bezpečnostních listů dle nařízení ES č. 1272/2008. Vystavení českých a slovenských bezpečnostních listů z anglických podkladů. Registrace produktů nebezpečných směsí v databázi CHLaP na MZ ČR a výroba bezpečnostních listů. Expresní kontakt na legislativního specialistu přípravy bezpečnostních listů: +420...

Vystavení nových bezpečnostních listů dle nařízení ES č. 1272/2008. Vystavení českých a slovenských bezpečnostních listů z anglických podkladů. Registrace produktů nebezpečných směsí v databázi CHLaP na MZ ČR a výroba bezpečnostních listů. Expresní kontakt na legislativního specialistu přípravy bezpečnostních listů: +420…

Objednávka bezpečnostních listů, štítků, etiket – citace: „Navazuji na naši komunikaci ohledně objednávky překladů bezpečnostních listů a štítků z listopadu 2017 (v příloze). A objednávám u vás následující – viz přiložená tabulka. Z té je patrné, že 12 listů se bude překládat do CZ, 7 rovněž i do SK. Pro všech 12 BL štítky v CZ verzi a CZ registraci. U štítků prosím o přípravu v editovatelné verzi (nejenom pdf).

SLEVY BEZPEČNOSTNÍCH LISTŮ

Jsme si vědomi, že nakonec se jedná o překlad méně BL, než jsme poptávali. Navýší to o něco cenu překladu? Pokud ano, na jakou cenu se nyní dostaneme? Objednávám ještě v roce 2017, ale předpokládám fakturaci až v lednu 2018″.

MNOŽSTEVNÍ SLEVY: nové MSDS, Etikety, Štítky

V rámci legislativního vydání nových bezpečnostních listů, nad limitní počet 10 kusů NOVÝCH bezpečnostních listů a s nimi souvisejících etiket a štítků, poskytujeme množstevní slevy na vypracování listů, vypracování a kontrolu etiket a na vypracování štítků v editovatelné podobě i ve formátu PDF. Nadále poskytujeme množstevní slevu na provedení registrace CHLaP k novým produktům. Množstevní slevy se týkají množství v rámci bezpečnostních listů, štítků, etiket, registrací a zpravidla jsou odstupňovány, jako: 10 listů a více, 20 listů (a k nim souvztažným produktům – štítky, registrace, etikety) a více, 50 listů (a k nim souvztažným produktům – štítky, etikety, registrace) a více.

Bezpečnostní listy dle platné legislativy (CLP)

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Objednávka bezpečnostních listů, ŠTÍTKY