Ověřený překlad diplomu LF UK do německého jazyka

  • 8.3.2023
Ověřené překlad diplomů do angličtiny, němčiny a dalších jazyků. Překlady diplomů z latiny s ověřením. Překlady maturitních vysvědčení expres pro: Velkou Británii a Německo. Překlady vysvědčení a školních potvrzení pro další zahraniční školy do anglického jazyka. Vše s razítkem, metody expres. Rychlý kontakt: +420...

Ověřené překlad diplomů do angličtiny, němčiny a dalších jazyků (ruština, polština, italština). Překlady diplomů z latiny s ověřením. Překlady maturitních vysvědčení expres pro: Velkou Británii a Německo. Překlady vysvědčení a školních potvrzení pro další zahraniční školy do anglického jazyka. Vše s razítkem, metody expres. Rychlý kontakt: +420…

Dobrý den, děláte ověřený překlad diplomu lékařské fakulty (všeobecná medicína) z českého do německého jazyka? Zajímalo by mě kolik by to stálo? (Hradec Králové či Praha).
Námi doporučována verze pro dnešní den a danou lokalitu stojí 700 Kč (PŘEKLAD Z ČESKÉHO JAZYKA). Dodáme klientům PDF hybridní překlad s inkorporovaným kulatým razítkem a soudně znaleckou doložkou v němčině vně dokumentu, zaslaného touto cestou. Uvedená cena platí pro dnešní den: stanovený termín objednání a stanovený termín dodání + danou lokalitu a metodu vypracování.

CO JE TO PDF HYBRIDNÍ PŘEKLAD

PDF hybirdní překlad je elektronická varianta překladu zasílaná na E-mail, kterou lze okamžitě zákazníkem odeslat na neomezený počet adres, tj. neomezenému počtu příjemců (vysoké školy, univerzity, zaměstnavatelé apod.). PDF překlad diplomu realizujeme v čase cca za 1-2 pracovní dny. Překlad z latiny do angličtiny nebo němčiny probíhá přes český jazyk. Dalšími variantami jsou diplomy české, kde překlad do němčiny nebo angličtiny, proběhne napřímo.

PDF překlad diplomu realizujeme v čase cca za 1-2 pracovní dny. Překlad z latiny do angličtiny nebo němčiny probíhá přes český jazyk. Dalšími variantami jsou diplomy české, kde překlad do němčiny nebo angličtiny, proběhne napřímo.

Nadále také zákazníci poptávají:

Žádáte-li překlad VŠ diplomu nebo ověřené překlad v Praze – kontaktujte nás ZDE.

 

Share Button
Zařazeno do témat: ,