Překlad anamnézy: lekarské spravy neurologia slovenčina

Překlady onkologie, urologie. Medicínské překlady patří mezi velmi často využívanou službu. Překlad v oboru medicína farmacie vypracovávají naši kolegové: lékař nebo farmaceut. Překlady propouštěcích zpráv a zdravotní dokumentace od českých a německých lékařů pro další využití českých pacientů. Expresní kontakt: +420 608 ...

Překlady do slovenštiny (překlady do slovinštiny): onkologie, urologie. Medicínské překlady patří mezi velmi často využívanou službu. Překlad v oboru medicína farmacie vypracovávají naši kolegové: lékař nebo farmaceut. Překlady propouštěcích zpráv a zdravotní dokumentace od českých a německých lékařů pro další využití českých pacientů. Expresní kontakt: +420 608 …

Doručená poptávka – překlad lékařských zpráv do slovenštiny pro tým MUDr. Schwarze. Poptáváno jako odborný překlad pro účely další léčby. Další varianty překladu odborných lékařských zpráv: jako odborný překlad + soudně znalecké razítko: úřady, pojišťovny, soudy. Nejčastější poptávka prekladu spáv do slovenského jazyka: slovenština-angličtina, slovenština-němčina.

Neurologicke spravy preklad.doc – anamnéza do EN:

⦁ Patient´s history – překlad do slovenštiny Expresně
⦁ FH: unimportant – překlad do slovenštiny
⦁ PH: is not treated for any illness. Left knee injury. He overcame inf. mononucleosis – překlad do SK
⦁ MH: no regular medication – překlad do slovenštiny
⦁ AH: possibly – the allergen not identified – překlad do slovenštiny
⦁ SH: seated occupation – PC: překlad do slovenského jazyka Expresně
⦁ Abuse: Smoking: 0 Alcohol – překlad do slovenštiny Expresně

PŘEKLADY SLOVENČINY – BIOVĚDY

Překady do slovenčiny / do slovenského jazyka (Překlad anamnézy slovenčina) jsou poskytovány v oblasti biologických věd a v rámci lékařských překladů. Za překlad z biologických věd, lékařských překladů, je považováno vše, co se překládá z češtiny nebo slovenštiny do dalších jazyků a týká se zpravidla poptávaným oborům. Těmi jsou: psychologie, genetika, farmakologie a farmacie. Nadále do slovenštiny překládáme: lékařské zprávy, rešerže. Provádíme syntézy lékařských textů pro české a slovenské pacienty. Překlady výukových materiálů pro slovenské univerzity, vysoké školy a střední zdravotnické školy.

PREKLADY DO SLOVENČINY A SLOVINŠČINY

Lékařský překlad a překlad v rámci právní pomoci, poskytujeme pro oba jazyky: slovenština (aktivní překlad), slovinština (aktivní překlad). Rodilá mluvčí slovinská lékařka a tým slovenských lékařů pracujících zpravidla na zahraničních klinikách a v zahraničních nemocnicích zajišťuje kvalitní překlad v rámci jazykových kombinací: překlady slovinština-čeština, slovinština-angličtina, slovinština-italština, slovenština-angličtina, slovenština-čeština, slovenština-němčina-slovenština-španělština, slovenština-ruština. V rámci slovenských a slovinských překladů, zajišťujeme vypracování nových BEZPEČNOSTNÍCH LISTŮ dle platné legislativy, včetně přípravy ETIKET k výrobkům.

Slovenský jazyk: neurologicke spravy preklad.doc – překlad objednávat ZDE.

Překlady slovenštiny

Share Button