Překlad maturitního vysvědčení do 1 dne

  • 28.1.2021
Překlady souboru potřebných dokladů do německého jazyka. Soudní tlumočník překládá vysvědčení, doklady matriční, plné moci. Možnost překladu a ověření lékařského překladu lékařem a soudním znalcem. Expresní vyhotovení, expresní kontakt: 608 666 582

Překlady souboru potřebných dokladů do německého jazyka. Soudní tlumočník překládá vysvědčení, doklady matriční, plné moci. Možnost překladu a ověření lékařského překladu lékařem a soudním znalcem. Expresní vyhotovení, expresní kontakt: 608 666 582

  • sleva 21 % na překlad vysvědčení
  • předání překladu vysvědčení v centrum Prahy
  • nejrychlejší a nejlevnější překlad on-line od 600 Kč
  • možnost obdržení on-line překladu do hodiny za cenu 1 strany ověřeného
  • expresní telefon: 608 666 582

Náš kolega, soudní tlumočník jazyka německého je k dispozici pro všechny případy, kdy se překlad maturitního či jiného dokladu o vzdělání musí nějakým způsobem urychlit. K dispozici v Praze pro všechny, kteří přijíždí či přichází s dokladem osobně. Nadále možno veškeré formality vyřídit poštovní cestou. Překlady maturitních vysvědčení a diplomů s ověřením realizujeme na území Prahy. Termíny pro dodání soudního překladu: 1-2 pracovní dny. Expresní a super-expresní termín pro dodání soudně ověřeného překladu: EXPRESNĚ.

PŘEKLAD MATURITNÍHO VYSVĚDČENÍ NA POČKÁNÍ

Překlad maturitního vysvědčení

U překladu maturitního vysvědčení je ověřená kopie neodmyslitelnou součástí celé procedury, ta je o to jednodušší máme-li danou kopii již pořízenou. Druhou variantou v případě např. není-li zákazník z hlavního města, ale i přesto potřebuje urychlit překlad svého dokladu je:

Překlad maturitního vysvědčení do němčiny

V ten samý den dojde k fyzickému svázání obou částí úředně ověřeného překladu a tento úkon se dá definovat jako expresní. Doklad do němčiny je posléze souborem následných náležitostí: ověřené kopie původního dokladu, překladu z kopie, originálu. A jeho fyzického svázání společně s doložkou soudního tlumočníka. Překlady plných mocí, překlad maturitních vysvědčení – překlad zahraničních diplomů (expresní metodou do 12O minut) s apostille realizujeme na území Hradce Králové. Termíny pro dodání soudně ověřeného překladu: 1-2 pracovní dny. Expresní a super-expresní termín pro dodání soudně ověřeného překladu: EXPRESNĚ.

Překlad maturitního vysvědčení

Dochází-li k překladu maturitního vysvědčení do němčiny za účelem, který žádá vyšší státní ověření pravosti dokladu o vzdělání, jsme připraveni toto ověření na základě vašeho originálního dokladu, nebo jeho ověřené kopie zajistit taktéž na počkání a vyhovět tak vašim nejvyšším požadavkům na služby spojené se soudním/úředním překladem z/do německého jazyka. Nejčastější termíny které veřejnost pro pojmenování úřadu používá jsou tyto: překlad ověřený, překlad úřední, překlad s razítkem, překlad s doložkou, překlad od znalce, překlad oficiální.

Rychlý soudní překlad z/do němčiny, kontakt ZDE.

 

 

Share Button
Zařazeno do témat: , , , ,