Překlad nostrifikace – Masarykova univerzita Brno

  • 9.9.2021
Czech english legal - court translation Prague, contact us here: +420 608...

Překlad nostrifikace z univerzit (Vice-Rector of the Masaryk University) / překlad nostrifikace z univerzit v Praze, Brně, Olomouci apod.: překlad s ověřením čeština-němčina-angličtina. Czech english legal – court translation Prague, contact us here: +420 608…

Překlad nostrifikace – jako PDF hybridní překlad do pondělí. Celkově 2,2 normované strany textu: Masaryk University (překlad nostrifikace Masarykova univrzita, překlad nostrifikace Karlova univerzita, překlad nostrifikace univerzita Palackého, překlad nostrifikace Jihočeská niverzita) has recognized pursuant to the provisions of § 89, paragraph 1, letter b), § 89, paragraph 3 of Act No. 111/1998 Coll., On Higher Education Institutions and on the amendment and supplementation of other acts (Higher Education Act)…

Stamp o Masaryk University – PŘEKLAD NOSTRIFIKACE

Vice-Rector of the Masaryk University, Rector of Masaryk University – překlad nostrifikací jako PDF hybridní překlad expresní metodou: do 24 hodin. Překlad notrifikace s ověřením se dá realizovat i za 1-2 hodiny od zadání požadavku na překlad nostrifikace. Notrifikace může být přeložena se soudním ověření také do dalších jazyků, jako němčina, italština, polština, ruština, srbština, chorvatština, slovenština.

PŘÍKLADY TERMÍNŮ PŘEKLADU NOSTRIFIKACE

  • Překlad 2 nostrifikací FF MU: 2 dny od zadání překladu, běžná cena
  • Překlad nostrifikace LF: 1 den od zadání překladu.
  • Vyřízení překladu nostrifikace Bc. studium, za 1/2 dne od zadání překladu
  • Zadání expresního překladu nostrifikace Praha – 2 hodiny od zadání
  • Překlady nostrifikací a diplomů z ruštiny:  4 dny
  • Možnost tlumočení ve věci nostrifikačních zkoušek – termín dle termínu zkoušky

PŘEKLADY DIPLOMŮ Z RUŠTINY PRO DALŠÍ NOSTRIFIKACE

Příklady jiných poptávek překladů k nostrifikacím ve věci diplomů (ruština – ruský klient): Dobrý den, Mám zájem o soudní překlad diplomů z ruštiny do češtiny, pro dálší nostrifikace. Chtěla bych dát na překlad Bc. a Mgr. diplomy. Celkem to bude nějakých 20 stránek. Notářské ověření všech dokladů už mám. Mohli byste napsán přiblížnou cenu překladů a termíny a také prosím adresu, kam můžu přijet?

Žádáte-li překlad nostrifikace: kontaktujte nás prosím ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlad nostrifikace – Masarykova univerzita Brno