Překlad rodného listu poštou

  • 23.2.2023
Soudně ověřené překlad ruština-angličtina

Soudní a ověřené překlad rezervačních smluv: překlad usnesení, smluv. překlad souhlasů, překlad abstraktů. Nadále v Praze jedna probíhá překlad: rozsudky, výpisy, diplomy, plné moci. Ověření vysvědčení. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu. Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny.  Expresní kontakt: +420…

Termíny soudních překladů v Praze a odeslání rodných listů do  České Republiky

Termíny pro dodání soudního překladu v Praze, (i do 1 hodiny) mimo poštovní schránku: 2 hodiny až 2 pracovní dny + možnost expresně: tentýž den a to v čase kolem 120 minut na počkání anebo poštou do 2 pracovních dnů v ostatních městech ČR.

Překlad do poštovní schránky

Další variantou jsou termíny překladů se soudním ověřením kombinované s poštovní schránkou, kdy se klient např. momentálně 1 odpoledne nachází v Praze a zanechá nám podklady, které my, můžeme téže den odeslat anebo odeslat den následující, tj. např. v pondělí odpoledne, klient zanechá k překladu v Praze do angličtiny rodný list a my jej v úterý ráno odešleme – ve středu dopoledne je překlad rodného listu v poštovní schránce klienta v Rozvadově.

PŘEKLAD VYSVĚDČENÍ – DIPLOMŮ

Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny překlad životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit.

Předání překladu v Praze

Předání překladu – překlad předáváme buď fyzicky, tj. klientům přímo do ruky, to nejčastěji v Praze. Po domluvě je v některých případech možné dodat překlad i osobně přímo do kanceláří v centru Prahy. Dále je samozřejmě možné překlad maturitních vysvědčení či rodných listů zasílat klasicky poštou.

Překlady se soudním ověřením DO POŠTOVNÍ SCHRÁNKY – objednávejte ZDE. 

Share Button
Zařazeno do témat: ,