Překlad ze švédštiny do angličtiny

  • 4.8.2013

 

Soudně ověřené překlady švédština pro Prahu i celou ČR. Překlad rodných listů, oddacích listů, kopií obchodních listin, dokladů o vzdělání. Rychlý tel: 608 666 582.

Soudně ověřené překlady švédština pro Prahu i celou ČR. Překlad rodných listů, oddacích listů, kopií obchodních listin, dokladů o vzdělání. Soudně ověřený překlad rodných listů. Ověřený překlad oddacích listů, listů úmrtních. Ověřený překlad maturitních vysvědčení. Expresní vypracování a expresní doručení.  Technické překlady do švédštiny. Rychlý tel: 608 666 582.

Předminulý týden jsme byli osloveni klientem žijícím v České republice. Žádal překlad rodného listu ze švédštiny pro svého syna s ověřením.

Rodný list nesl ale jednu zvláštnost: mimo dvě plné stany textu, apostille vyhotovenou v anglickém jazyce (APOSTILLE Convection de la Haye du 5 octobre 1961). Avšak i samotná apostila byla vyhotovena ve Švédsku – což je takto v pořádku. Překlad rodného listu probíhá zpravidla v Praze 1, Praze 2.

TERMÍNY PŘEKLADŮ RODNÝCH LISTŮ

Termíny pro překlad RL: 1-3 pracovní dny, nebo EXPRESNĚJŠÍ varianta či úplně SUPER EXPRESNĚJŠÍ VARIANTA, typu: 120 minut, 180 minut apod. od zadání překladu. Za zadání překladu rodného listu se považuje dodání patřičných písemných, písemně elektronických rekvizit, jako stejně tak dodání fakturačních informací. Překlad rodného listu realizujeme do jazyků: holandský, švédský, ale jako NEJČASTĚJŠÍ VARIANTU pak jazyky pro rodné listy: německý anglický.

Překlady rodných listů do švédštiny

Ohledně rodného listu jsme sdělili klientovi termín překladu 1 týden a klient dostane přeložený rodný list poštou, neboť v ověřených překladech z/do švédštiny, vycházíme vztříct i klientům žijícím mimo Prahu. Během 1 kalendářního roku realizujeme cca 200 překladů RODNÝCH LISTŮ ze 100 % úspěšností doručení. Překlad rodného listu lze přirozeně doručovat také standardními metodami pro doručení:

Počta, Soukromý přepravce. U České pošty zpravidla aplikujeme: doporučenou zásilku či službu EMS. Švédský překlad: Švédský soudní překlad provede naše kolegyně, specialista a soudní znalec pro jazyk švédský. Citujeme několik termínů z originálních švédského listu: Personnumer – Rodné číslo, Moder – Matka, Fader – Otec.

Anglický a německý rodný list

Překlad v 90 % „pražských zakázek“. Rodný list do angličtiny, překládáme z češtiny, ruštiny, francouzštiny, překlady polštiny, italštiny. Rodný list do němčiny překládáme v Praze 1 – Praze 3, z češtiny, slovenštiny ale také angličtiny. Další překlady rodných listů, do jazyků: portugalský, španělský, maďarský. Slovenský překlad všeobecně uplatňujeme na všechny české listiny vydané českými úřady, tj. zmíněné RL, a další listy typu: oddací, úmrtní.

 

 

Žádáte-li od nás překladů rodných listů z/do švédštiny, kontaktujte nás ZDE. 

 

Share Button
Zařazeno do témat: , ,