Soudní Překladatelé ⇒ Praha

  • 2.3.2018
Anglické a italské překlady: překlady s úředním ověřením. Překlady ASAP, překlady z farmacie. Překlady lékařských zpráv. Překlady technické. Překlady angličtiny, v kombinaci s: češtinou, slovenštinou, němčinou. Expresní kontakt: +420...

Anglické a italské překlady / soudní překladatelé němčiny a angličtiny: překlady s úředním ověřením. Překlady ASAP, překlady z farmacie. Překlady lékařských zpráv. Překlady technické. Překlady angličtiny, v kombinaci s: češtinou, slovenštinou, němčinou. Expresní kontakt: +420…

Překladatelé I-translators pracují v týmu a díky práci bez zprostředkovacích poplatků. Jsou schopni vysoké konkurence s ostatními agenturami. V zákulisí I-translators překlady vypracovávají překladatelé s akademickým, nebo VŠ vzděláním a státními jazykovými zkouškami v oborech translatologických a filologických. Nadále lékaři, chemici, strojaři, technologové, farmaceuti a řada dalších odborníků. Některé jazykové dovednosti, kombinace a náhodné profily překladatelů následují:

Soudní překladatelé dalších jazyků Praha: En + It

Překladatel a tlumočník pro italštinu a angličtinu. Jazyková analýza kódů pro SEO překlady a webové překlady do italštiny a angličtiny. Překladatel a marketing koordinátor pro firemní a marketingové překlady do anglického jazyka. Překladatel IT překladů. Překladatel anglicko – italského původu se znalostí 4 světových jazyků. Němčina a absolutní odborník na úvěrové, nájemní a obchodní smlouvy. Korektury smluv z jiných jazyků a jejich překlad do mateřské němčiny. Překladatelé jazyků. Pro jakékoliv informace, nebo objednání překladu nás kontaktujte na kontaktech uvedených na tomto webu. Dodáme informace o nejbližším soudním tlumočníkovi ve vašem místě pro váš jazyk.

CO PŘEKLÁDAJÍ SOUDNÍ PŘEKLADATELÉ

Zpravidla překlady výpisů (překlady francouzštiny, překlady němčiny, překlady výpisů do slovenštiny, překlady do holandštiny, překlady do arabštiny) rejstříku trestů, překlady obchodních smluv, překlady plných mocí s ověřením realizujeme na území Prahy. Termíny pro dodání úředně ověřeného překladu: 1 pracovní den. Expresní termín pro dodání úředně ověřeného překladu: Expresně. Překlady výpisů (překlady výpisů s ověřením express) z rejstříku trestů a výpisů z obchodního rejstříku (překlady výpisů z obchodního rejstříku express) s „apostilou“ realizujeme na území centra Prahy 1 a Prahy 2. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: 2 pracovní dny + možnost expresně: tentýž den. Expresní termín pro dodání úředně znaleckého překladu: Expresně. Překlady výpisů z rejstříku trestů a výpisů z obchodního rejstříku (expresní metodou do 120 minut).

SOUDNÍ PŘEKLADATEL: PLNÝCH MOCÍ A SMLUV

Soudní překladatel realizuje také překlady plných mocí a smluv s ověřením (soudní ověření Expres – Praha) s ověřovacím razítkem (ale také někdy soudní překlad apostille vydané ministerstvem a opatřené naším razítkem potvrzující pravost a správnost překladu) realizujeme na území Prahy, Brna, Ústí nad Labem, Plzně, Ústí nad Labem, Hradce Králové, Českých Budějovic. Termíny pro dodání soudně ověřeného překladu: 2 pracovní dny + možnost expresně: tentýž den. Rychlý termín pro dodání úředně znaleckého překladu: případně expresní metodou.

Potřebujete-li mluvit přímo s překladatelem, volejte prosím linku v kontaktech ZDE.

Share Button