Překlady nabídek realitních kanceláří

Obchodní překlady: Překlady obchodních nabídek do daných jazyků od rodilých mluvčí. Jazyky: němčina, holandština, ruština, angličtina, italština, švédština, španělština. Expresní kontakt 608 666 582

Obchodní překlady: Překlady obchodních nabídek do daných jazyků od rodilých mluvčí. Jazyky: němčina, holandština, ruština, angličtina, italština, švédština, španělština. Překlady kupních i nájemních smluv i s ověřením. Expresní kontakt 608 666 582

Občas se k nám dostane poptávka na překlad do cizího jazyka týkající se překladu nemovitostní nabídky realitní kanceláře na pronájem nemovitosti, určeného mimo jiné také zahraničním zájemcům. Mimo nájemní smlouvy, nebo dokumentace k interiérové přestavbě zde máme další perličku v oblasti komerčních překladů týkajících se bydlení, nemovitostí, designu, interiéru.

Překlady realitních smluv: angličtina, němčina, italština

Pro naše klienty překládáme nabídky na: pronájem a prodej bytů, pronájem a prodej kanceláří, pronájem a prodej komerčních nemovitostí, pronájem a prodej pozemků, pronájem a prodej skladovacích prostor atd., poptávka na tyto překlady se často vztahuje k hlavnímu městu, jako místo pro obchody různé orientace, ale také občas i mimo něj. Nadále překlad smluv, i s ověřením. Další překlady naši zákazníci definují nejčastěji jako: překlad do slovenštiny, překlad z angličtiny, překlad z němčiny.

Žádáte-li jakýkoliv překlad týkající se pronájmu, nebo prodeje nemovitostí do italština, angličtiny či ruštiny, jsme vám plně k dispozici ZDE.

 

 

 

Share ButtonŠtítky: , ,