Překlady Praha: překlad s ověřením

  • 2.3.2021
Tým téměř stovky profesionálních překladatelů pro firemnía právně ověřené překlad na jednom místě. Překlady s ověřením/překlad výpisů, dokladů, plných mocí atd. Překlady abstraktů do angličtiny a němčiny. Překlady lékaři. Překlady pro tituly MUDr., MUDr. Ing., Mgr., Bc. Kontaktujte na kontaktním telefonním čísle: +420 608...

Překlady smluv pro lékaře do maďarštiny. Překlady smluv do angličtiny. Překlady obchodních smluv pro další obory a odborníky. Překlady smluv z občanské oblasti. Expresní překlad smluv. Překlady za bezkonkurenční ceny. Nejenom ceny bez zprostředkovacích poplatků, ale také ceny slevové a věrnostní v případě dlouhodobě nastoleného procesu spolupráce mezi překladateli a firmou. Expresní kontakt: 608 666 582.

Jaké formáty se vypracovávají? Vypracovávají se veškeré běžné i méně běžné elektronické formáty, jako: Word, Openoffice, pdf, excel. Nadále formáty scanované a formáty z aplikací power poing. Taktéž soubory s příponou .jpg, .bmp atd. Jaká je překladová rychlost? Formát v editoru Word, OpenOffice je tím nejčastějším formátem textu v překladatelské branži. Následují Excel a PDF. Překladová rychlost je rychlost, kterou je schopen vyvinout překladatel v daném čase: tedy objem překladu v poměru k času. Překlad 1 strany s ověřením v centru Prahy, může být realizován za cca 2 hodiny čistého času od momentu zadání překladu.

 

Překlady Praha

Co je technický překlad. Technický překlad je překlad nesoucí v textu informaci, která vychází z technického prostředí, nebo o něm teoreticky pojednává. V praxi je takovým překladem nejběžněji: manuál, příručka, technická – stavební dokumentace atd.

EXPRESNÍ PŘEKLADY PRAHA

Co je expresní překlad. Expresní překlad je překlad za mimořádných podmínek, tedy podmínek, které se z nějakého důvodu vymykají podmínkám běžným. V praxi to většinou znamená, že za expresní překlad je považován takový překlad který svým rozsahem překračuje rámec běžné doby pro jeho vypracování. Požadavek na takto, v čase, „stísněný“ překlad si žádá mimořádná opatření a rychlé jednání ze strany překladatelské agentury, nebo překladatele.

Máte-li jakékoliv dotazy ohledně překladů, kontaktujte nás v kontaktech ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,