Překlady Praha

Překlady jazyků Praha. Překlady od expertních překladatelů.

Překlady jazyků Praha. Překlady od expertních překladatelů.

Rozhovor s hlavním koordinátorem překladů – TAP Praha

Kolik překladů za měsíc provedeme? Přibližně do 600 zakázek. Jedná se o malé, středně veliké, ale i rozsáhlé projekty. Proč jste si vybrali právě toto jméno, Tým akademických překladatelů? S kolegy jsme se znali již roky. Přišlo mi to logické vyústění charakteru práce mých kolegů. Jedná se o nejlepší překladatele a tlumočníky na trhu. Osobně tvrdím, že není umění mít v databázi 500 překladatelů, ale je v dnešní době problém najít 15 dobrých překladatelů. Nás je již skoro 100.

V jakých oborech pracujeme?

Našimi významnými specializacemi jsou lékařské překlady. Nadále překlady technické – překlady manuálů. Provádíme vysoké číslo překladů bezpečnostních listů a provádíme také kontrolu správnosti údajů na nich + doporučujeme zákonné fráze pro etikety a schvalujeme jejich grafický návrh. V rámci technických překladů jsme často oslovováni s žádostí překladu manuálu s lékařskou tématitkou – jedná se o manuály k lékařským, fyzioterapeutickým zařízením dováženým do ČR. Překlady vypracovávají naši kolegové znalci daném oboru. Nadále jsme schopni provést celou řadu překladů, které na trhu s překlady jen těžko najdete, např. překlady technicky náročných formátů: .dwg apod.

Provádíme také tlumočení?

Jistě. Větší část našeho týmu tvoří právě tzv. soudní tlumočníci – tlumočení je jejich denním chlebem. Kolik překladatelů u vás pracuje? Již řečeno, kolem stovky. Jací jsou to odborníci? Ti nejlepší. Já osobně dohlížím na to, aby byl počet reklamací nulový. Nepřipustíme sebemenší chybu, tedy tu lidskou. Neodborníci, nebo překladatelé-kutilové u nás práci rozhodně nenajdou. Co byste dodal na závěr? Jaké jsou perspektivy ve vašem oboru? Tuším, že obrovské, ale je také obrovská konkurence na trhu. My ale z této obavy nemáme, je-li dobrý překlad, reference se pak šíří již sami.

Žádáte-li překladatele nebo tlumočníka, kontaktujte nás prosím – ZDE.

Share ButtonŠtítky: , ,