Překlady smluv: angličtina, němčina, italština, ruština, arabština

  • 25.1.2021
Právní překlad v Praze, Brně a celé ČR. Právní překlad i s ověřením. Disponibilita pro expresní překlad. Tým překladatelů PO - NE: 608 666 582

Právní překlad v regionech: Praha, Brno a celá ČR. Právní překlad i s ověřením. Disponibilita pro expresní překlad. Tým překladatelů PO – NE: 608 666 582

Žádný překladatel nečte smlouvu jako laik, ale jako člověk, který si současně uvědomuje nepatrné detaily spojené s právními pojmy a vztahy, současně také vnímá hledisko jazykové a tomu překlad smlouvy uzpůsobuje. Dobrý překladatel si je vědom všech aspektů smlouvy k překladu a ví téměř předem, co smlouva bude obsahovat. Je to totiž znalost dané oblasti práva a například všechny obchodní smlouvy (např: „kupní smlouva„) jsou si podobné ve všech svých podstatných bodech.

Překlady smluv: angličtina, němčina, italština

Tyto body kupní smlouvy jsou nadále v dané konkrétní smlouvě (a tedy i v překladu) rozvíjeny a tam se jedná již o překlad detailů ze smlouvy mající konkrétní – individuální určení, např.: forma úhrady kupní ceny ve smlouvě, datum splatnosti všech splátek za prodanou věc, záruka věci použité – nové atd. Zkušený překladatel smluv je vlastně částečně právníkem, nebo polo-právníkem mající vysoké povědomí o významech formulací ze smluv a tyto se snaží poctivě převádět do daného jazyka. Překlady smluv probíhají v překladatelském regionu: Praha, Brno. Sekundární regiony pak: krajská města celé ČR.

Žádáte-li od nás překlad smlouvy s právní garancí – kontaktujte nás prosím ZDE. 
 
Share Button
Zařazeno do témat: , , , ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlady smluv: angličtina, němčina, italština, ruština, arabština