Překlady smluv do němčiny: 12 stran denně

Překlady smluv a plných mocí do němčiny. Rychlý kontakt pro více informací: 608 666 582.

Překlady smluv a plných mocí do němčiny. Expresní překlady smluv v Praze 1 a v Praze 2. Slovenské překlady a slovenské ověřené překlady. Překlady do slovenštiny: bezpečnostní listy a technické překlady. Překlady lékařských zpráv do slovenštiny – i s ověřením. Překlady abstraktů a VŠ diplomů z latiny a angličtiny. Překlady smluv do 24 hodin. Překlady většího počtu smluv 2 nezávislými soudními znalci v centru Prahy. Rychlý kontakt pro více informací: 608 666 582.

Dílem naší kolegyně: soudního tlumočníka němčiny, bylo tento týden opatření klienta, který se rozhodl expresně nechat u nás přeložit následné kontrakty: Kaufvertrag – kupní smlouva (překlady smluv do němčiny), Versicherungsvertrag – pojistná smlouva. Obě smlouvy v němčině čítali něco přes 20 skutečných stran, které jsme překladem převáděli do Wordu a tedy do stran normovaných, ze kterých jmse nakonec statistikou v dokumentu zjistili, že se jedná o 25 normovaných stran při překladu z němčiny do češtiny. V případě překladů smluv se tedy jedná jednoznačně o překlad právní v kombinaci s možným překladem s ověřením.

Překlad krátké smlouvy do němčiny

Překlad kratší smlouvy do němčiny, nebo z němčiny jsme schopni zvládnout bez větších nesnází i za 1/2 dne, to v centru Prahy s předáním, nebo kdekoliv v ČR s dosláním E-mailem, nebo poštou (překlady smluv do němčiny – i s poštovním doručením a s razítkem znalce). Dá se tedy říci, že časové perspektivy pro překlady smluv se pochybují od 1 poloviny dne, do 3-4 dnů i s doručením (u delších kontraktů).

SOUDNÍ PŘEKLAD PRAHA 1, PRAHA 2

Velmi často dochází u tohoto typu překladů také ke zkrácené metodě dodání, dodáním např. jen scanů smluv pro klienta a klient posléze vyzvedává fyzicky v Praze 2 nebo v Praze 1. V místě svazování překladů s originály disponujeme formálními náležitostmi pro překlady z angličtiny i němčiny.

OVĚŘENÍ překladu v Praze 1: ruština, němčina

Slovenské překlady a slovenské ověřené překlady (angličtina, němčina, ruština – Praha 1). Překlady do slovenštiny: bezpečnostní listy a technické překlady. Překlady lékařských zpráv do slovenštiny – i s ověřením. Překlady abstraktů a VŠ diplomů z latiny a angličtiny. Jedná se o lokality Prahy 1 a Prahy 2. K překladu smluv dochází v řádu hodin – fyzické svázání s doložkou tlumočníka a náležitostí s kulatým razítkem na místě v Praze 1, nebo v Praze 2 či v místě klienta do 5 až 10 minut: ihned po kontrole sounáležitosti překladu s předem zaslaným originálním dokumentem klienta.

Žádáte-li překlad smluv do němčiny/soudní překlad/kontaktujte nás ZDE. 

Nákup společnosti / Jmenování jednatele – tlumočení němčina

Share ButtonŠtítky: , ,