Sleva na legislativní vypracování bezpečnostního listu: sleva množstevní + sleva 21 %

Bezpečnostní list dle platné legislativy.

České a slovenské bezpečnostní listy a etikety – slevy na vypracování 21 % nových listů. Vystavení nových bezpečnostních listů k látkám uváděným na český a slovenský trh za uváděný subjekt. Některé výstražné symboly používané na standardizovaných etiketách k bezpečnostním listům. Dodání zákonných frází v požadovaném jazyce, kontrola grafického návrhu. Kontakt: +420 608…

Kontrola obsahu bezpečnostního listu a kontrola stavu etikety. Doporučené fráze pro sestavení etikety. Multijazykové verze bezpečnostních listů a sestavení údajů (jinak často vyžadované zákazníky, jako kontrola údajů v bezpečnostním listu). Registrace do REACH. Registrace CHLAP. Množstevní slevy na 1 produktovou řadu bezpečnostního listu nebo na registraci CHLAP. Sleva množstevní a sleva na vypracování etikety také 21 % při aplikaci neplátcovského režimu . Odpočet DPH z ceny pro střední a velké podniky z ceny bezpečnostního listu. Pro malé podniky možnost fakturace v neplátcovském režimu a tedy vyplývající sleva 21 % z ceny za vypracování ceny za bezpečnostní list. Celková výše slevy na bezpešnočtní list, tak může dosáhnout až cca 30 % od původního cenového návrhu na jednorázové nebo vícerázové objednání výrobní řady MSDS.

KOMU JE SLEVA 21 % NA BEZPEČNOSTNÍ LISTY URČENA

Sleva je (proces legislativní vypracování bezpečnostního listu a související), jak výše naznačeno, určena všem subjektům, které nepracují v režimu DPH. To je takových právních a nebo fyzických subjektů, které za 1 kalendářní období 12 měsíců podnikání nepřekročily obrat z činnosti 1 milion korun českých anebo se k dani nepřihlásili samovolně.

Žádáte-li od nás slevu na vypracované bezpečnostní listy , kontaktujte nás ZDE.

 

Share ButtonŠtítky: