Sleva na legislativní vypracování bezpečnostního listu: sleva množstevní + sleva 21 %

  • 7.4.2021
Bezpečnostní list dle platné legislativy.

České a slovenské bezpečnostní listy a etikety – slevy na vypracování 21 % nových listů. Vystavení nových bezpečnostních listů k látkám uváděným na český a slovenský trh za uváděný subjekt. Některé výstražné symboly používané na standardizovaných etiketách k bezpečnostním listům. Dodání zákonných frází v požadovaném jazyce, kontrola grafického návrhu. Kontakt: +420 608…

Kontrola obsahu bezpečnostního listu a kontrola stavu etikety. Doporučené fráze pro sestavení etikety. Multijazykové verze bezpečnostních listů a sestavení údajů (Sleva 21 % na vypracování bezpečnostního listu) (jinak často vyžadované zákazníky, jako kontrola údajů v bezpečnostním listu). Registrace do REACH. Registrace CHLAP. Množstevní slevy na 1 produktovou řadu bezpečnostního listu nebo na registraci CHLAP. Sleva množstevní a sleva na vypracování etikety také 21 % při aplikaci neplátcovského režimu.

SLUŽBA LOKALIZACE BEZPEČNOSTNÍHO LISTU: 

  • lokalizace Vašeho bezpečnostního listu
  • příprava etikety k Vašemu produktu
  • registrace do databází REACH a CHLAP
  • další překlad z oblasti chemie

ODPOČET DPH Z CENY BEZPEČNOSTNÍCH LISTŮ PRO MALÉ PODNIKY

Odpočet DPH z ceny pro střední a velké podniky z ceny bezpečnostního listu. Pro malé podniky možnost fakturace v neplátcovském režimu a tedy vyplývající sleva 21 % z ceny za vypracování ceny za bezpečnostní list (sleva na vypracování bezpečnostního listu). Celková výše slevy na bezpešnočtní list, tak může dosáhnout až cca 30 % od původního cenového návrhu na jednorázové nebo vícerázové objednání výrobní řady MSDS.

KOMU JE SLEVA 21 % NA BEZPEČNOSTNÍ LISTY URČENA

Sleva je (proces legislativní vypracování bezpečnostního listu a související) (sleva na vypracování bezpečnostního listu), jak výše naznačeno, určena všem subjektům, které nepracují v režimu DPH. To je takových právních a nebo fyzických subjektů, které za 1 kalendářní období 12 měsíců podnikání nepřekročily obrat z činnosti 1 milion korun českých anebo se k dani nepřihlásili samovolně (Sleva 21 % na vypracování bezpečnostního listu).

SOUČET SLEV NA BEZPEČNOSTNÍ LISTY

Slevy na vypracování bezpečnostních listů ve výši 21 %, poskytujeme okamžitě všem zákazníkům neplátcům DPH. Další slevy bezpečnostních listů, jsou předmětem dohod s individuálním zákazníkem, tj. nastává sleva množstevní anebo sleva věrnostní či případně oba typy slev. Celková sleva za vypracování bezpečnostního listu = sleva množstevní, sleva věrnostní, sleva 21 % mohou cenu bezpečnostního listu snížit až o 70 %.

Žádáte-li od nás slevu na vypracované bezpečnostní listy , kontaktujte nás ZDE.

 

Share Button
Zařazeno do témat:

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Sleva na legislativní vypracování bezpečnostního listu: sleva množstevní + sleva 21 %