Soudní překlad v České republice

  • 28.10.2018
Soudní tlumočníci v ČR. Pro soudně ověřený překlad a pro tlumočení kdekoliv na území ČR.

Soudní překlad a tlumočníci v ČR. Pro soudně ověřený překlad a pro tlumočení kdekoliv na území ČR – volejte soudního tlumočníka nebo koordinátora soudně ověřených překladů. Informace ve věci překladů do 24 hodin – na počkání. Rychlý expresní překlad od soudního tlumočníka. Expresní kontakt na soudního tlumočníka v ČR: 608 666 582. Soudní tlumočníci angličtiny, ruštiny, němčiny, polštiny, italštiny, němčiny, arabštiny.

Soudní překlad provádíme v jazycích:

SOUDNÍ PŘEKLADY DO NĚMČINY V PRAZE A ČR

Soudní překlad vyhotovuje většina našich kolegů překladatelů. Překladatelé pro soudní překlad jsou překladatelé/tlumočníci jmenováni některým soudem v ČR. Soudní překlad z do/do němčiny vyhotovujeme i v dalších jazykových kombinacích, než pouze němčina-čeština. Další silnou základnu u nás zaujímá soudní tlumočník pro překlad z/do anglického jazyka a v kombinaci s němčinou je taktéž možno tento překlad s ověřením provést.

SOUDNÍ PŘEKLADY SMLUV: PRAHA, města +

Termíny pro dodání soudně ověřeného překladu: expresně ihned / neexpresně 2 pracovní dny (statistický storyline: 98 % procent poptávky po soudním překladu smlouvy do angličtiny nebo němčiny probíhá v Praze a konkrétně v centru Prahy). Expresní termín pro dodání úředně ověřeného překladu: EXPRESNĚ. Překlady smluv a plných mocí do ruštiny a francouzštiny s ověřovacím razítkem realizujeme na území Hradce Králové. Termíny pro dodání soudně ověřeného překladu: 1-3 pracovní dny. Expresní a super-expresní termín pro dodání soudně znaleckého překladu: Expresně.

 

Soudní překlad maturitních vysvědčení: diplomy +

Překlady maturitních vysvědčení (ročníkových a finálních maturitních) a diplomů (z latiny, z češtiny, z angličtiny, z němčiny)se soudním razítkem realizujeme na území Prahy 1. Termíny pro dodání soudního překladu: 2 pracovní dny + možnost expresně: tentýž den. Expresní termín pro dodání soudně ověřeného překladu: Ihned. Překlady maturitních vysvědčení (ročníkových a finálních maturitních) a diplomů (z latiny, z češtiny, z angličtiny, z němčiny) se znaleckým razítkem realizujeme na území Děčína. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: expresně ihned / neexpresně 2 pracovní dny. Expresní termín pro dodání úředně ověřeného překladu: Expresně.

Žádáte-li soudní překlad z/do jazyka, kontaktujte nás prosím v kontaktech ZDE.

 

 

Share Button

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Soudní překlad v České republice