Soudní překlad v České republice

  • 28.10.2018
Soudní tlumočníci v ČR. Pro soudně ověřený překlad a pro tlumočení kdekoliv na území ČR.

Soudní překlady a tlumočníci v ČR. Pro soudně ověřený překlad a pro tlumočení kdekoliv na území ČR – volejte soudního tlumočníka nebo koordinátora soudně ověřených překladů. Informace ve věci překladů do 24 hodin – na počkání. Rychlý expresní překlad od soudního tlumočníka. Expresní kontakt na soudního tlumočníka v ČR: 608 666 582. Soudní tlumočníci angličtiny, ruštiny, němčiny, polštiny, italštiny, němčiny, arabštiny.

Soudní překlady provádíme v jazycích:

SOUDNÍ PŘEKLADY DO NĚMČINY V PRAZE A ČR

Soudní překlady vyhotovuje většina našich kolegů překladatelů. Překladatelé pro soudní překlady jsou překladatelé/tlumočníci jmenováni některým soudem v ČR. Soudní překlady z do/do němčiny vyhotovujeme i v dalších jazykových kombinacích, než pouze němčina-čeština. Další silnou základnu u nás zaujímá soudní tlumočník pro překlady z/do anglického jazyka a v kombinaci s němčinou je taktéž možno tento překlad s ověřením provést.

SOUDNÍ PŘEKLADY SMLUV: PRAHA, města +

Termíny pro dodání soudně ověřeného překladu: expresně ihned / neexpresně 2 pracovní dny (statistický storyline: 98 % procent poptávky po soudním překladu smlouvy do angličtiny nebo němčiny probíhá v Praze a konkrétně v centru Prahy). Expresní termín pro dodání úředně ověřeného překladu: EXPRESNĚ. Překlady smluv a plných mocí do ruštiny a francouzštiny s ověřovacím razítkem realizujeme na území Hradce Králové. Termíny pro dodání soudně ověřeného překladu: 1-3 pracovní dny. Expresní a super-expresní termín pro dodání soudně znaleckého překladu: Expresně.

 

Soudní překlad maturitních vysvědčení: diplomy +

Překlady maturitních vysvědčení (ročníkových a finálních maturitních) a diplomů (z latiny, z češtiny, z angličtiny, z němčiny)se soudním razítkem realizujeme na území Prahy 1. Termíny pro dodání soudního překladu: 2 pracovní dny + možnost expresně: tentýž den. Expresní termín pro dodání soudně ověřeného překladu: Ihned. Překlady maturitních vysvědčení (ročníkových a finálních maturitních) a diplomů (z latiny, z češtiny, z angličtiny, z němčiny) se znaleckým razítkem realizujeme na území Děčína. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: expresně ihned / neexpresně 2 pracovní dny. Expresní termín pro dodání úředně ověřeného překladu: Expresně.

Žádáte-li soudní překlad z/do jazyka, kontaktujte nás prosím v kontaktech ZDE.

 

 

Share Button