Úředně ověřené překlady portugalština

  • 20.5.2017
Překlady diplomů do portugalštiny. Překlady vysvědčení do portugalštiny. Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do do portugalštiny. Překlady potvrzení do portugalštiny. Překlady výpisů do portugalštiny: Překlady všech diplomů z latinského do portugalského jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420...

Překlady diplomů do portugalštiny. Překlady vysvědčení do portugalštiny. Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do portugalštiny. Překlady potvrzení do portugalštiny. Překlady výpisů do portugalštiny: Překlady všech diplomů z latinského do portugalského jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420…

Pro důležitého klienta jsme realizovali překlady do porgugalštiny v celkovém rozsahu téměř 100 normovaných stran (úředně ověřené překlady portugalština v rozsahu 1 – 100 normovaných stran v termínech, 2 hodiny až 2 pracovní týdny). Po technickém překladu ze slovenštiny do porgualštiny se jednalo o celkem monotónní záležitost. Technický překlad obsahoval několik slovenských lexikologických nejasností. U ověřených překladů a zvláště u ověřených překladů v režimu: výpisy z rejstříku trestů, maturitní a ročníková vysvědčení. vysokoškolské diplomy a podobné dokumenty, jsou oproti tomu celkově fádní záležitostí.

Úředně ověřené překlady portugalština

I. Zásilka 22.4.2017: Výpis z RT, Potvrzení o bydlišti, Diplom, Výpis z rejstříku trestů, Diplom, potvrzení o bydlišti, životopis 1. zaměstnanec. II. Zásilka obsahovala opět překlad životopisu do portugalštiny – s ověřením v celkovém rozsahu 3,7 normované strany.

Úředně ověřené překlady portugalština

I. Zásilka dne 5.5.2017 obsahovala překlad maturitního a ročníkového vysvědčení zaměstnance – celkový rozsah: 5 normovaných stran – překlad 5 normovaných stran běžně za 2 pracovní dny nebo mírně expresněji za 1 den či v průběhu.  II. zásilka následného dne obsahovala výpis z rejstříku trestů do portugalského jazyka, který je jinak slangově také zkracován na „překlad RT“:. Celkově 6 zaměstnanců a rozsah prací na výpisu byl 10,2 normované strany v cílovém portugalském jazyce.

Žádáte-li Úředně ověřené překlady portugalština: kontakt je ZDE.

Share Button