Expresní překlad smlouvy do angličtiny: 10:00 – 14:00

  • 30.9.2021
Expresní právní překlad do angličtiny. Expresní kontakt: 608 666 582.

Expresní právní překlad do angličtiny. Expresní překlad dalších dokladů s ověřením. Expresní překlad anotací a lékařských zpráv. Jiné expresní časy překládaných smluv: Smlouvy 22 NS, zadání pátek 19:00, dodání pondělí 8:00. Noční překlad smlouvy, velmi rychlý krátký překlad smlouvy. Možnost objednání překladu smlouvy do cca 22:00. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Překlad smlouvy (Zprostředkovatelská smlouva-neexkluzivní/PROCUREMENT CONTRACT-non-exclusive) spadá do oblasti obchodních překladů, jedná-li se o kontrakt obchodní, a do oblasti právních překladů v každém případě, nebot samotný institut smlouvy je vázán na výkon práva a tak je právním dokumentem.

Expresní překlad smlouvy: zadání

Od klienta jsme obdrželi v 9:30 rychlý požadavek na ještě rychlejší překlad smlouvy do anglického jazyka, ten byl otázkou několika málo hodin u dokumentu dlouhého 4,5 normovaných stran. Překlad se vztahoval na obchod uzavíraný klientem v Praze a bylo nutno jej dodat opravdu před uzavřením obchodu.

Expresní překlad smlouvy: termín

To se nám do dané 14. hodiny podařilo a překla 5 normovaných stran v cílové angličtině vydal za 4 hodiny intenzivní práce přes poledne. Klient dostal překlad své zprostředkovatelské smlouvy včas a v odpovídající kvalitě. Do 12 hodin od doručení překladového materiálu, jsme schopni vypracovat expresní překlad do anclického jazyka v rozsahu až 8 NS.

EXTRÉMNÍ PŘEKLADY SMLUV: 50 NS DENNĚ

V extrémních případech odůvodněných okolnostmi, jsme schopni na překladu smlouvy do angličtiny pracovat i v týmu, tzn. navýšit překladový výkon až na 50 NS denně. Vysvětlivky: NS = normovaná strana.  Obecně lze tedy říci, že překlad smluv a dodatků smluv s ověřovacím razítkem realizujeme převážně na území Prahy ale i dalších měst ČR, avšak Praha tvoří 98 % všech poptávek tohoto charakteru (vyzvednutí překladu smlouvy také proběhne na území Prahy). Termíny pro dodání soudního překladu ten samý den: dohoda se zákazníkem proběhne expresně ihned / neexpresně 2 pracovní dny. Expresní termín pro dodání soudně ověřeného překladu listiny, znamená Expresně – do 1 pracovního dne anebo v případech ještě exponovanějších, i cca 2 hodiny od zadání překladu listiny.

Žádáte-li o překlad zprostředkovatelské, nebo jiné smlouvy do anglického jazyka – kontaktujte nás ZDE.

Právní překlad a překlad smluv pro firemní subjekty: 0 Kč

Share Button
Zařazeno do témat: , , ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Expresní překlad smlouvy do angličtiny: 10:00 – 14:00