Expresní překlad smlouvy do angličtiny: 10:00 – 14:00

  • 30.9.2021
Expresní právní překlad do angličtiny. Expresní kontakt: 608 666 582.

Expresní právní překlad do angličtiny. Expresní překlad dalších dokladů s ověřením. Expresní překlad anotací a lékařských zpráv. Jiné expresní časy překládaných smluv: Smlouvy 22 NS, zadání pátek 19:00, dodání pondělí 8:00. Noční překlad smlouvy, velmi rychlý krátký překlad smlouvy. Možnost objednání překladu smlouvy do cca 22:00. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Překlad smlouvy (Zprostředkovatelská smlouva-neexkluzivní/PROCUREMENT CONTRACT-non-exclusive) spadá do oblasti obchodních překladů, jedná-li se o kontrakt obchodní, a do oblasti právních překladů v každém případě, nebot samotný institut smlouvy je vázán na výkon práva a tak je právním dokumentem.

Expresní překlad smlouvy: zadání

Od klienta jsme obdrželi v 9:30 rychlý požadavek na ještě rychlejší překlad smlouvy do anglického jazyka, ten byl otázkou několika málo hodin u dokumentu dlouhého 4,5 normovaných stran. Překlad se vztahoval na obchod uzavíraný klientem v Praze a bylo nutno jej dodat opravdu před uzavřením obchodu.

Expresní překlad smlouvy: termín

To se nám do dané 14. hodiny podařilo a překla 5 normovaných stran v cílové angličtině vydal za 4 hodiny intenzivní práce přes poledne. Klient dostal překlad své zprostředkovatelské smlouvy včas a v odpovídající kvalitě. Do 12 hodin od doručení překladového materiálu, jsme schopni vypracovat expresní překlad do anclického jazyka v rozsahu až 8 NS.

EXTRÉMNÍ PŘEKLADY SMLUV: 50 NS DENNĚ

V extrémních případech odůvodněných okolnostmi, jsme schopni na překladu smlouvy do angličtiny pracovat i v týmu, tzn. navýšit překladový výkon až na 50 NS denně. Vysvětlivky: NS = normovaná strana.  Obecně lze tedy říci, že překlad smluv a dodatků smluv s ověřovacím razítkem realizujeme převážně na území Prahy ale i dalších měst ČR, avšak Praha tvoří 98 % všech poptávek tohoto charakteru (vyzvednutí překladu smlouvy také proběhne na území Prahy). Termíny pro dodání soudního překladu ten samý den: dohoda se zákazníkem proběhne expresně ihned / neexpresně 2 pracovní dny. Expresní termín pro dodání soudně ověřeného překladu listiny, znamená Expresně – do 1 pracovního dne anebo v případech ještě exponovanějších, i cca 2 hodiny od zadání překladu listiny.

Žádáte-li o překlad zprostředkovatelské, nebo jiné smlouvy do anglického jazyka – kontaktujte nás ZDE.

Právní překlad a překlad smluv pro firemní subjekty: 0 Kč

Share Button
Zařazeno do témat: , , ,