Italské překlad

  • 28.10.2018
Italské překlad v týmu akademikcých překladatelů činí významnou položku. Pro expresní překlad s ověřením, nebo jiných oborů lidské činnosti, nás kontaktujte na 608 666 582

Italské překlad v týmu akademických překladatelů činí významnou položku. Pro expresní překlad s ověřením, nebo jiných oborů lidské činnosti, nás kontaktujte na 608 666 582. 

Italské překlad – na 120%

Italské překlad vyhotovujeme v kombinacích s dalšími cizími jazyky. Silná základna překladatelů ovládajících, nejenom italštinu, ale také další cizí jazyk je dobrým předpokladem pro vytvoření nabídky, která je schopna pokrýt poptávku co do: kvality (qaulita´), množství (quantita´), oborové škály (gamma). Takové oborové škály, která jde napříč obory, jakými jsou medicína, věda, chemie, technika průmysl. Z konkrétních zakázek zapadajících do tématu zmíněných oborů lze citovat např.:

  • překlad lékařských zpráv z/do italštiny, nebo z/do jiného cizího jazyka
  • překlad odborných publikací a skript na téma medicína, zdravotnictví, farmacie, apod. 
  • překlad bezpečnostních listů z/do italštiny, nebo z/do jiného cizího jazyka

Překlady italského jazyka

U překladů z/do italštiny vycházíme z pevné profesionální základy, kdy všichni překladatelé mají: 1. Odborné vzdělání v oboru filologickém, nebo jinak jazykově orientovaném – rámec italština, 2. Prodělali bohatou překladatelskou praxi (nejméně deset let) do chvíle, než se stali členy týmu Akademiků.

Žádáte-li překlad z/do italštiny na kvalitativně vysoké úrovni, kontaktujte nás ZDE.

 

 

Share Button
Zařazeno do témat: