Rychlé překlad italštiny v Praze

 • 2.4.2013
 • největší tým pro italské překlad
 • ověřené překlad v centru Prahy
 • sleva 21 % na překlad pro neplátce DPH
 • rychlý kontakt: 608 666 582

Tým pro překlad italštiny sestává s překladatelů italského jazyka, kteří jsou:

 • a) českými filology
 • b) italskými filology, tzv. rodilými mluvčími jazyka
 • c) soudních tlumočníků a překladatelů

Vypracováváme překlad v rámci italštiny pro klienty mající nutnost jak expresních, tak méně expresních překladů z/do italštiny. Během jednoho měsíce jsme schopni vypracovat až 5000 NS odborného překladu z/do italštiny a také samozřejmě bez omezení kapacitu pro soudní překlad z, nebo do italského jazyka. Pražský tým přijímá zakázky od veřejnosti i firem ve všední i sváteční den – dle dohody.

Profesionální překlad smluvRychlé, přesné a právně platné překlad smluv. Odborníci na jazyky vám pomohou rozšířit vaše obchodní možnosti. Kontaktujte nás na: 608 666 582. 📜🌍🤝

Překlady smluv a dohod pro vaše podnikáníz a do italštiny: Základem každého úspěšného podnikání jsou smlouvy a dohody. Pokud se rozhodnete expandovat na zahraniční trhy nebo spolupracovat s mezinárodními partnery, je kritické mít správně přeložené smlouvy ve více jazycích. Naše tým překladatelů se specializuje na překlad do několika jazyků, včetně angličtiny, němčiny, polštiny, maďarštiny, švédštiny, holandštiny a mnoha dalších. S našimi službami můžete očekávat precizní a věrné překlad vašich smluv a dohod. Dbáme na to, aby texty byly srozumitelné, právně přesné a v souladu s platnými zákony. Bez ohledu na to, zda potřebujete přeložit obchodní smlouvu, pracovní dohodu nebo jiný typ dokumentace, jsme připraveni vám pomoci. Jsme rychlí a efektivní. Dokážeme rychle reagovat na vaše požadavky a zajistit kvalitní překlad do italštiny i v případě složitých dokumentů. Pokud máte jakékoliv dotazy nebo potřebujete více informací, neváhejte nás kontaktovat na telefonním čísle: 608 666 582. Jsme tu pro vás, abychom vám usnadnili komunikaci a podpořili vaše podnikání! 📜🌐🤝

Překlady EXPRESNĚ italštiny: listy, vysvědčení

Překlady italštiny v Praze jsme schopni od vás přijmout doklad pro soudní překlad, nebo také samozřejmě kdekoliv jinde elektronickou cestou běžný dokument (překlad usnesení do italštiny, překlad rozhodnutí do italštiny, překlad výzev do italštiny / překlad obchodní korespondence, překlad korespondence s úřady – překlad dopisů od úřadů přímo přijatých DS, překlad E-mailové obchodní korespondence) (individuální dohoda o expresním překladu). U zákazník požadujících první variantu se jedná o klienty vyžadující především překlad těchto běžných dokladů a listin:

 • Rodné listy – překlad s ověřením z/do italštiny
 • Oddací listy – překlad s ověřením z/do italštiny
 • Maturitní vysvědčení – překlad s ověřením z/do italštiny
 • Rozsudky soudu – překlad s ověřením z/do italštiny
 • zakladatelské listiny, obchodní rejstříky, notářské zápisy apod.

Překlady smluv do italštiny – ČR

V rámci překladů neověřených (odborné překlad): překlad smluv, překlad dokumentací, překlad manuálů, překlad EU, a mnoho dalšího. Díky týmové práci a nízkým provozním nákladům dodáváme jakýkoliv překlad bez zprostředkovacích poplatků. Jinými slovy se jedná o stejný překlad, který klient zadává u agentury, s tím rozdílem, že my neúčtujeme žádné zprostředkovací poplatky. Expresní i neexpresní překlad z/do italštiny poskytujeme v těchto dalších městech: překlad s ověřením vyřizujeme do 2 dnů korespondenčně.

Překlady rodných listů do ITALŠTINY: Praha 1 a Praha 2

Pokud zadává zákazník překlad v Praze, nebo ve středních Čechách lze za expresní překlad považovat:

Překlady propouštěcích lékařských zpráv do italštiny

U metod, vyžadující si pak jiný přístup, jakými jsou překlad lékařských zpráv, nebo překlad oficiálních dokumentů / dokladů (a všude tam, kde je zájem vycházet z normované strany) se tato metoda spíše nevyužívá, a kalkuluje se cílový český nebo italský text. Překlady do italštiny: typy přijímaných dokladů (pro blíže nespecifikovanou kalkulaci):

 • Scanové kopie – oficiální dokumenty, lékařské zprávy, česká a italská maturitní vysvědčení, české oddací a rodné listy pro překlad do italštiny, rozhodnutí českých soudů pro překlad do italštiny, stanoviska italských právníků pro překlad do češtiny.
 • Technické manuály. Technické listy (které se netýkají klasicky pojímaného technického překladu, který většina zákazníků primárně chápe, jako překlad manuálu nebo příručky – ve věci překladu manuálu k zemědělským strojům do italštiny), datové listy, expoziční scénáře: tj. překlad pro chemii. Klinické studie, posudky soudních znalců. (kategorie bez vizuálního odhadu textu pro okamžitou a přímou kalkulaci rozhsahu, vyjma bezpečnostních listů nebo přípravy etiket dle legislativních parametrů, tam je na podkladě nutnosti vystavovat list zcela nový v souladu s platnou legislativou – např. bezpečnostní list v angličtině pro italské výrobky, které dodal výrobce – vydáván list zcela nový a je účtována jednotková cena za vydání českého nebo (případně) italského listu).
Překlady bez sazby 21 % DPH do italštiny

Kratší překlad do italštiny s ověřením mohou být realizovány i z kraje týdne, s termínem vyhotovení např. na pondělí – ceny jsou vždy mluvní, neboť kalkulace ceny na podkladě hodnot: typ textu, rozsah textu a náročnost textu či podmínek, za kterých má vznikat, jsou vždy kauzální. Co se + 21 % DPH (či případně pokud klient není plátce/ cílovou italskou napsanou normovanou stranu textu (u soudních překladů zaokrouhlováno směrem nahoru za na celé strany) padne vždy rozhodnutí na téma: 1) je klient plátce DPH / není plátce DPH a cena za italský překlad tak může být moderována směrem dolů. Klientům neplátcům je vystavován daňový doklad za realizovaný překlad od společnosti s.r.o. – subjektu nepodléhajícímu zdanění PH.

🌐 Obchodní Překlady: Rychlé a Spolehlivé Potřebujete překlad obchodních nabídek, komunikaci mezi firmami, reklamy, obchodní smlouvy nebo účetní doklady? S našimi odbornými překlad v jazycích, jako je němčina, holandština, ruština, angličtina, italština, švédština a španělština, vám rádi pomůžeme. 📞 Expresní Kontakt: 608 666 582 ☎️ Kvalitní a rychlé obchodní překlad jsou klíčem k úspěšné mezinárodní spolupráci. Kontaktujte nás pro více informací nebo k zahájení projektu.

Rychlé překlad italštiny v Praze: Zprostředkování jazykové komunikace Pokud se nacházíte v Praze a potřebujete rychlý a spolehlivý překlad do italštiny, jste na správném místě. Naše překladatelské služby se specializují na rychlé překlad italského jazyka pro různé potřeby. Bez ohledu na to, zda potřebujete přeložit dokumenty, prezentace, e-maily nebo jiné texty, jsme tu pro vás. Naši zkušení překladatelé italštiny mají bohaté jazykové dovednosti a odbornou znalost, aby zajistili, že váš překlad bude nejen gramaticky správný, ale také zohlední kulturologické nuance a jemné detaily italského jazyka. Co vás čeká s našimi službami rychlých překladů italštiny v Praze: Rychlost a spolehlivost: Naše hlavní prioritou je dodání včas a s vysokou kvalitou. Díky našemu týmu profesionálních překladatelů a moderním technologiím jsme schopni zpracovat vaše překlad efektivně a rychle. Široká škála oborů: Překládáme do italštiny a z italštiny v mnoha oblastech, včetně práva, medicíny, marketingu, technologie a mnoha dalších. Bez ohledu na to, v jakém odvětví působíte, máme odborníky, kteří vám pomohou. Kvalita a pečlivost: Překlad provádíme s maximální pečlivostí a pozorností k detailům. Každý překlad projde důkladnou revizí a kontrolou kvality, abychom zaručili správnost a srozumitelnost textu. Flexibilita: Jsme flexibilní a přizpůsobujeme se vašim potřebám. Pokud máte speciální požadavky nebo termíny, rádi je pro vás zajistíme. Bezpečnost a důvěrnost: Vaše dokumenty jsou u nás v bezpečí. Máme zavedené postupy pro zachování důvěrnosti a soukromí vašich informací. Kontaktujte nás pro rychlé překlad italštiny v Praze a dejte nám vědět, jak můžeme pomoci s vašimi překladatelskými potřebami. Jsme tu pro vás a rádi vám nabídneme nejlepší možné služby překladu italštiny. 🇮🇹🌍📝

ELEKTRONICKÉ ZASLÁNÍ ITALSKÝCH PŘEKLADŮ A CENY OPROŠTĚNÉ O DPH

Překlad: možnost zaslat elektronicky, i předat papírově v Praze. Nebo (!) expresně do druhého dne, za cenu odpovídací míře náročnosti / vs. délky textu / ale také směru jazyka překladu / případně + 21 % DPH (či případně pokud není-li poptávající a uzavírající smlouvu o překladu / zakázce plátcem, tak jen za cenu, která odpovídá ceně konečné – nestanovované s ohledem na DPH).

CÍLOVÁ STRANA VE VĚCI ITALSKÉHO PŘEKLADU a pojem normy pro finanční kalkulaci

Cílová italská strana napsaná, tedy normovaná strana bez ohledu na její 1. stranu je někdy zaokrouhlována směrem nahoru (u soudních překladů zaokrouhlováno směrem nahoru za na celé strany z titulu 1 jednotky, ta je vždy definována jako jednotka minimální pro cílovou českou nebo italskou stranu. K potvrzení překladu ze strany objednávajícího dochází slovy: „závazně objednávám překlad z italštiny„, „závazně objednávám překlad do italštiny“ „závazně objednávám překlad z češtiny do italštiny“, „závazně objednávám překlad z italštiny do češtiny“, „závazně objednávám překlad textů do italského jazyka„, „závazně objednávám překlad technických manuálů do italštiny“ atp.

Překlad stavební dokumentace

KONKRÉTNÍ ZAKÁZKA: PŘEKLAD STAVEBNĚ PROJEKTOVÉ DOKUMENTACE Z/DO ITALŠTINY: Pravidelný klient poptal tentokrát realizaci většího množství soudně ověřených překladů z a do italštiny. Jedná se o stavebně právní dokumentaci, jako korespondence s úřady smlouvy, Nabídka do řízení, Odpovědi úřadů, Stavební plány a mapy z katastrů a mnoho dalšího (až 300 fyzických dokumentů s přesahem do 380 stran fyzických a neznámý počet stran normovaných v konečném českém nebo italském textu) apod.

Počítání fyzických stran u překladů listin

Celkově bude potřeba pracovat s a počítat s rozsahem zcela jistě 386 fyzických stran (konečné normované strany budou pochopitelně respektovány). Klient obdržel o termínovou nabídku cenovou a termínovou, kolik lze dodat za 1, 2, 3, 4, 5 týdnů normovaných stran. Konkrétně však zhotovení prvních 200 stran překladů do 9 pracovních dnů. Další kapacity pro překlad až 450 normovaných českých nebo italských stran pro překlad.

Žádáte-li překlad italštiny v Praze, kontaktujte nás prosím ZDE.

 

Share Button
Zařazeno do témat: ,