Překlad plných mocí: poděkování klientky

  • 4.1.2021
S největší základnou našich kolegů tlumočících a překládajících s ověřením. Rychlý kontakt pro více informací: 608 666 582

S největší základnou našich kolegů tlumočících a překládajících s ověřením. Překlad plných mocí, překlad s ověřením pro další dokumenty: výpisy z rejstříků, smlouvy, doklady o vzdělání – překlad vysvědčení, překlad diplomu. Rychlý kontakt pro více informací (EXPRESNÍ překlad plné moci): 608 666 582

Dnes jsme obdrželi jedno z mnoha poděkování za naše služby (překlad plných mocí). Poděkování znělo: „Dobrý den Týme akademických překladatelů, děkuji vám za vaše vzorné služby. Jsem samozřejmě velmi spokojena se servisem vašeho týmu. Spolehlivost, rychlost a přesnost se dnes cení. V případě potřeby vím, na koho se mohu obrátit a vaše služby též dále doporučit. Zdravím Vás!“ Pro klientku jsme přeložili soubor plných mocí do anglického jazyka.

Překlady plných mocí notářů

Příkladné znění plné moci pro překlad: P L N Á    M O C, Já, J.  P .,   narozená  1. 1. 1911,  bydliště Praha 8 – Troja, Sovákova 111/111, PSČ 181 00, rodné číslo 11 11 11/111, s o u h l a s í m, aby má snacha,  paní K.   P .,  narozená  11. 1. 1911, bydliště  Praha 1 – Vodičkova 17, B. 1111/1, rodné číslo 11 11 11/1111, p o u ž í v a l a     a u t o m o b i l – tovární značky a typu : Škoda – Octavia 1,9 TDI, číslo karoserie VIN :  YYY1111011Y111111, registrační značka : 1AA 11 11, k cestám jak v Č e s k é     r e p u b l i c e,   tak  i  v     z a h r a n i č í . J.    P. ,  v. r., V Praze, dne 11. 1. 2011.

Překlady plné moci Praha

Překlady plných mocí a smluv s ověřením (soudní ověření Expres – Praha) s apostilou realizujeme na území Prahy. Termíny pro dodání soudního překladu: 1-2 pracovní dny. Expresní termín pro dodání úředně znaleckého překladu: EXPRESNĚ. Překlady výpisů (překlad francouzštiny, překlad němčiny, překlad výpisů do slovenštiny, překlad do holandštiny, překlad do arabštiny – překlad plných mocí do ruštiny, překlad plných mocí do angličtiny, překlad plných mocí do italštiny, velmi expresní překlad plných mocí do němčiny) rejstříku trestů, překlad obchodních smluv, překlad plných mocí s ověřovacím razítkem realizujeme na území Přerova. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: 1 pracovní den. Expresní termín pro dodání úředně ověřeného překladu: Ihned.

PŘEKLADY PLNÉ MOCI V ČASE 24:00 – 6:00

Překlad plné moci realizujeme nejčastěji v jazycích: ruština, angličtina, němčina, italština. V rámci těchto jazyků realizujeme i expresní překlad plné moci do 2 hodin od zadání anebo dokonce noční překlad. Překlad plné moci můžeme předávat v čase 24:00 – 6:00, což nenabídne zřejmě žádný se subjektů působící v centru Prahy. Řešíme tak naléhavé požadavky klientů na velmi expresní překlad PLNÉ MOCI do ruštiny, angličtiny, němčiny nebo italštiny v časech, ve kterých hledání subjektu pro překlad, klient zřejmě předem vzdal. Pokud má klient to štěstí a narazí na nás, je vysoce pravděpodobné, že bude velmi spokojen s charakterem jedinečné služby.

Share Button
Zařazeno do témat: , ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlad plných mocí: poděkování klientky