Překlad plných mocí: poděkování klientky

  • 25.11.2013
S největší základnou našich kolegů tlumočících a překládajících s ověřením. Rychlý kontakt pro více informací: 608 666 582

S největší základnou našich kolegů tlumočících a překládajících s ověřením. Překlad plných mocí, překlady s ověřením pro další dokumenty: výpisy z rejstříků, smlouvy, doklady o vzdělání – překlad vysvědčení, překlad diplomu. Rychlý kontakt pro více informací (EXPRESNÍ překlad plné moci): 608 666 582

Dnes jsme obdrželi jedno z mnoha poděkování za naše služby (překlad plných mocí). Poděkování znělo: „Dobrý den Týme akademických překladatelů, děkuji vám za vaše vzorné služby. Jsem samozřejmě velmi spokojena se servisem vašeho týmu. Spolehlivost, rychlost a přesnost se dnes cení. V případě potřeby vím, na koho se mohu obrátit a vaše služby též dále doporučit. Zdravím Vás!“ Pro klientku jsme přeložili soubor plných mocí do anglického jazyka.

PŘEKLADY NOTÁŘSKÝCH PLNÝCH MOCÍ

Příkladné znění plné moci pro překlad: P L N Á    M O C, Já, J.  P .,   narozená  1. 1. 1911,  bydliště Praha 8 – Troja, Sovákova 111/111, PSČ 181 00, rodné číslo 11 11 11/111, s o u h l a s í m, aby má snacha,  paní K.   P .,  narozená  11. 1. 1911, bydliště  Praha 4 – Podolí, B. 1111/1, rodné číslo 11 11 11/1111, p o u ž í v a l a     a u t o m o b i l – tovární značky a typu : Škoda – Octavia 1,9 TDI, číslo karoserie VIN :  YYY1111011Y111111, registrační značka : 1AA 11 11, k cestám jak v Č e s k é     r e p u b l i c e,   tak  i  v     z a h r a n i č í . J.    P. ,  v. r., V Praze, dne 11. 1. 2011.

Překlady plné moci Praha

Překlady plných mocí a smluv s ověřením (soudní ověření Expres – Praha) s apostilou realizujeme na území Prahy. Termíny pro dodání soudního překladu: 1-2 pracovní dny. Expresní termín pro dodání úředně znaleckého překladu: EXPRESNĚ. Překlady výpisů (překlady francouzštiny, překlady němčiny, překlady výpisů do slovenštiny, překlady do holandštiny, překlady do arabštiny – překlady plných mocí do ruštiny, překlady plných mocí do angličtiny, překlad plných mocí do italštiny, velmi expresní překlad plných mocí do němčiny) rejstříku trestů, překlady obchodních smluv, překlady plných mocís ověřovacím razítkem realizujeme na území Přerova. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: 1 pracovní den. Expresní termín pro dodání úředně ověřeného překladu: Ihned.

PŘEKLADY PLNÉ MOCI V ČASE 24:00 – 6:00

Překlad plné moci realizujeme nejčastěji v jazycích: ruština, angličtina, němčina, italština. V rámci těchto jazyků realizujeme i expresní překlad plné moci do 2 hodin od zadání anebo dokonce noční překlad. Překlad plné moci můžeme předávat v čase 24:00 – 6:00, což nenabídne zřejmě žádný se subjektů působící v centru Prahy. Řešíme tak naléhavé požadavky klientů na velmi expresní překlad PLNÉ MOCI do ruštiny, angličtiny, němčiny nebo italštiny v časech, ve kterých hledání subjektu pro překlad, klient zřejmě předem vzdal. Pokud má klient to štěstí a narazí na nás, je vysoce pravděpodobné, že bude velmi spokojen s charakterem jedinečné služby.

Share Button
Zařazeno do témat: , ,