Nejčastější otázky a odpovědi v oboru překladatelství 15

  • 16.7.2019

Úředně ověřený doklad z ruštiny do češtiny Náchodsko – pro tento region můžeme dodat soudně ověřený překlad elektronicky, nebo s doručením standardními metodami (pošta, pošta EMS, kurýr, osobní předání).

Úředně ověřený doklad z ruštiny, Náchod – pro tento region můžeme dodat soudně ověřený překlad elektronicky, nebo s doručením standardními metodami (pošta, pošta EMS, kurýr, osobní předání).

Úředně ověřený překlad Ostrava – pro tento region můžeme dodat soudně ověřený překlad elektronicky (některé jazyky však přímo osobně, tj. angličtinu, italštinu, ruštinu, francouzštinu), nebo s doručením standardními metodami (pošta, pošta EMS, kurýr, osobní předání).

Úředně ověřený překlad trestního rejstříku – standardní záležitost realizovaná cca 20 x každý pracovní týden. Nejčastější jazyky: němčina, angličtina. Nejčastější vypracování do angličtiny, jako PDF. Metoda vypracování se zpravidla kryje s metodou odeslání zákazníkem do místa určení.

Úředně ověřený překlad z polštiny – realizujeme v Praze i na počkání. Zřejmě jeden z nejrychlejších servisů předání ověřených překladů i na Hlavním či Masarykově nádraží v Praze (ověřené překlady Hl. nádraží Praha).

Úředně ověřený překlad z ruštiny do češtiny (Náchod): realizujeme v Náchodě s doručením poštou anebo elektronicky jako PDF. Případně příležitostně, cca 6 x do roka. Možnost využití kurýrní služby pro doručení překladu do Náchoda.

Úřední překlad do němčiny Litvínov

Úřední překlad z angličtiny do slovenštiny

Úřední překlady z rumunštiny

Výpis z obchodního rejstříku v němčině

Základy lékařské ruštiny

Zdravotní pojišťovna AOK

Zdravotní pojišťovna AOK Česko – německá pojišťovna AOK často žádá překlady dokumentů od českých zaměstnanců, kteří strávili nemocenskou v ČR. Jedná se zejména o Potvrzení pracovní neschopnosti (tj. Doklad o pracovní neschopnosti). Ten překládáme pro české zaměstnance do němčiny s elektronickým soudním razítkem a zasíláme on-lin.
Zkratky v překladu

 

DALŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI:

Share Button