Nejčastější otázky a odpovědi v oboru překladatelství 15

  • 16.7.2019

Úředně ověřený doklad z ruštiny do češtiny Náchodsko – pro tento region můžeme dodat soudně ověřený překlad elektronicky, nebo s doručením standardními metodami (pošta, pošta EMS, kurýr, osobní předání).
Úředně ověřený doklad z ruštiny, Náchod – pro tento region můžeme dodat soudně ověřený překlad elektronicky, nebo s doručením standardními metodami (pošta, pošta EMS, kurýr, osobní předání).
Úředně ověřený překlad Ostrava – pro tento region můžeme dodat soudně ověřený překlad elektronicky (některé jazyky však přímo osobně, tj. angličtinu, italštinu, ruštinu, francouzštinu), nebo s doručením standardními metodami (pošta, pošta EMS, kurýr, osobní předání).
úředně ověřený překlad trestního rejstříku – standardní záležitost realizovaná cca 20 x každý pracovní týden. Nejčastější jazyky: němčina, angličtina. Nejčastější vypracování do angličtiny, jako PDF. Metoda vypracování se zpravidla kryje s metodou odeslání zákazníkem do místa určení.
Úředně ověřený překlad z polštiny
Úředně ověřený překlad z ruštiny do češtiny náchod
Úřední překlad do němčiny Litvínov
Úřední překlad z angličtiny do slovenštiny
Úřední překlady z rumunštiny
Výpis z obchodního rejstříku v němčině
Základy lékařské ruštiny
Zdravotní pojišťovna AOK
Zdravotní pojišťovna AOK Česko – německá pojišťovna AOK často žádá překlady dokumentů od českých zaměstnanců, kteří strávili nemocenskou v ČR. Jedná se zejména o Potvrzení pracovní neschopnosti (tj. Doklad o pracovní neschopnosti). Ten překládáme pro české zaměstnance do němčiny s elektronickým soudním razítkem a zasíláme on-lin.
Zkratky v překladu

 

DALŠÍ OTÁZKY A ODPOVĚDI:

Share Button