Překlady diplomů z univerzit s ověřením

  • 25.11.2012
Soudně ověřené překlad ruština-angličtina

Ověřené překlad diplomů do angličtiny, němčiny a dalších jazyků. Překlady diplomů z latiny s ověřením. Překlady maturitních vysvědčení expres pro: Velkou Británii a Německo. Překlady vysvědčení a školních potvrzení pro další zahraniční školy do anglického jazyka. Vše s razítkem, metody expres. Rychlý kontakt: +420…

Překlady lékařských diplomů – novinka pro slovenské čerstvé ale i další lékaře: chcel by som sa informovat o moznosti uradneho prekladu univerzitneho diplomu (lekarska fakulta, UK v Praze) z latiny do anglickeho jazyka. Nachadzam sa na uzemi Slovenskej republiky a tu nie je ziaden takyto preklad mozny.

VŠ vzdělání vs. překlad jeho „artificiati„. Univerzitní diplomy – překlad z/do cizích jazyků, i s ověřením. Překlady všech diplomů z univerzitního vzdělání z jazyků jako latina, ruština, angličtina, italština, němčina – zde provádění překladu Expresní metodou v Praze 2 (překlad smluv z/do němčiny), španělština, polština (překlad polských diplomů do češtiny se soudním ověřením do schránky). Překlady diplomů s ověřením: překlad s razítkem, překlad soudní, překlad oficiální. (další předání Vodičkova 17, Náměstí Republiky, apd.). Diplom přeložíme také do 24 hodin nebo za dobu kratší – zákazníci tak mají evoluční výhodu před konkurencí.

Překlady diplomů z univerzit s ověřením

Překlad diplomu do anglického jazyka s ověřením: Minulý pátek, jsme přijali požadavek na překlad diplomu z latiny do angličtiny a na překlad dalších dokladů (výpis známek) z českého do anglického jazyka – vše s ověřením. Jednalo se tedy o dvojitý překlad – tedy prokombinaci dvou cizích jazyků ve věci lékařského překladu diplomu.

OVĚŘENÉ PŘEKLADY DIPLOMŮ

Překlad diplomu vypracovala naše latinářka pro překlad diplomů z latinského jazyka a plynule na něj navázala naše kolegyně překladem do angličtiny, pro další kariérní účely lékaře v Anglii. Typ diplomu: lékařská fakulta (titul: MUDr.). Celkový rozsah normovaných stran: 7. Počet dokladů: 3. Termín realizace: 2 dny. Zaslání: 1) scanem + doporučenou zásilkou. Místo určení: Rakousko. Objednavatel bydliště: Praha. Název dokladu v latině: Universitas Carolina Pragensis.

Překlad diplomu: angličtina-němčina

Český diplom z Evangelické teologické fakulty, žádal dnes přeložit klient volající v dopoledních hodinách. Žádal překlad diplomu do anglického jazyka a také překlad výpisu z rejstříku trestů: vše do 1-3 pracovních dnů. Překlady diplomů mají z 80 % 2 základní typologie: 1) překlad českého diplomu do angličtiny nebo němčiny, 2) překlad latinského diplomu do angličtiny nebo němčiny. Latinský diplom přeložen za cca 3-4 pracovní dny včetně doručení na adresu MUDr.

PŘEKLAD ZAHRANIČNÍCH DIPLOMŮ A PRACÍ

Další typologie jsou jiné další diplomy ze zahraničí: moskevské univerzity, německé univerzity, Velká Británie atp. Překlad diplomu z češtiny do angličtiny nebo němčiny realizujeme v Praze 1 a 2 do 1-2 pracovních dní, případně 3. den. Překlad z latiny do 3-4 pracovních dní. Překlady diplomů z latiny do němčiny. Překlady diplomů z latiny do angličtiny a ruštiny. Překlady diplomů do francouzského jazyka z latiny a češtiny. Překlady českých diplomů do všech jazyků (mimo překlad z latiny) EXPRESNĚ.

Poptávka překladu diplomu

Poptávka: „jsem absolventem LF1 UK, prosím Vás, kolik by stál u Vás překlad diplomu do němčiny(překlad diplomů do němčiny a angličtiny probíhají z LATINY nebo češtiny) Odpověď na poptávku překladu diplomu LF UK (platí všeobecně pro všechny LF UK) (předpoklad překladu diplomu z latiny – obor: všeobecné lékařství):

  • Předpoklad výchozího jazyka: latina.
  • Cílový jazyk překladu: angličtina.
  • Typologie: diplom VŠ.
  • Termín vypracování: 5 pracovních dní.
  • Cena překladu: v Kč.
  • Předání: Praha 1.
  • Další typologie diplomů: angličtina-čeština.
  • Cena překladu: v Kč.
  • Termín dodání: 2 pracovní dny.

CENY PŘEKLADŮ DIPLOMŮ A DALŠÍCH DOKUMENTŮ / 9 KS – 4200 KČ

Cena za ověřené překlad 9 diplomů, vysvědčení – z toho 2 diplomy v latinském jazyce. Překlad do angličtiny. Shrnutí zakázky: 9 x ověřený překlad (z toho 2 x diplom): Cena 4200 Kč je cena na pondělí – s ohledem na poptávku, kterou máme. Zkrátka to znamená že když děláme pro klienty další exempla tak je uděláme za bezkonkurenční cenu. Tj. diplom např. 1500 Kč, překlad z angličtiny do latiny a pak 2800 Kč za 8 kopií takového ověřeného překladu. tj. 350 Kč za kopii z latiny do angličtiny dvojitého překladu pro mladé lékaře a lékařky.

SEŠÍVÁNÍ PŘELOŽENÝCH DIPLOMŮ: MUDr.

Dotaz klientů na svázání dokladů na místě převzetí s originály: Ano, dané doklady svázat s překladem na místě lze. U ostatního ale i v případě diplomů, budeme svazovat s ověřenými kopiemi (vždy dotaz na klienta: má již obstaráno? / potřebujeme také scany vidimačních razítek – ověření kopií pro svázání překladu). Nebo někdy avízujeme, ve smyslu: doklady sešijeme s originály a originály tím částečně znehodnotíme. Používá se u méně důležitých listin.

KAM ORIGINÁLY / OVĚŘENÉ KOPIE PRO PŘEKLAD DONÉST

Koordináty zaslání diplomů / ověřených kopií uvádíme ihned po dodání požadovaného. Pokud si klient přeje ověřené kopie obstarat od nás – můžeme zajistit. Taktéže je možné učinit cenovou nabídku na duplicity překladu, tj. mít veškeré překlad např. ve dvou vyhotoveních. Ostatní kopie / duplicity ověřených překladů, dodáme, na základě speciálního přání klientů.

CENY PŘEKLADU DIPLOMU

Zasílání diplomů a ověřený překlad lékařského diplomu z latiny do angličtiny anebo němčiny. Cena za překlad diplomu od 990 Kč. Jako solo překlad cca 1150 Kč. Poslední překlad diplomu realizován dnes za cenu 1150 Kč. Zájemce, lékař, z Ústí nad Labem zasílá žádost o cenovou a termínovou nabídku překladu diplomu.

Žádáte-li překlad VŠ diplomu nebo ověřené překlad v Praze – kontaktujte nás ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,