Překlady latinských diplomů

 • 10.3.2021
Soudně ověřené překlad ruština-angličtina

Soudní ověřené překlad diplomů Praha. Překlady všech úředních listin a ověřovacích doložek. Překlady smluv, rodných listů, výpisů, maturitních vysvědčení. Tel: +420 608 666 582.

Postup pro lékaře:

1. zavolejte na číslo 608 666 582, anebo pošlete scan / foto diplomu či rovnou jeho ověřené / vidimované kopie na E-mail
2. vyčkejte na výzvu k objednání a adresu pro poštovní doručení originální ověřené kopie či adresu pro setkání
3. váš diplom bude za 2 dny odeslán anebo se sejdeme v Praze a tam vám překlad diplomu s vaší kopií svážeme na místě

Překlady českých a latinských diplomů (expresní metodou do 120 minut) / překlad smluv s ověřením a s ověřovacím razítkem realizujeme na území Českých Budějovic, Prahy, Liberce, Ústí nad Labem, Brna a dalších městech. Termíny pro dodání úředně ověřeného překladu: expresně ihned / neexpresně 2 pracovní dny. Expresní termín pro dodání úředně znaleckého překladu: EXPRESNĚ. Překlady českých a latinských diplomů (expresní metodou do 120 minut) / překlad smluv s ověřením se znaleckým razítkem realizujeme na území Liberce. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: 2 pracovní dny.

Soudní ověřené překlad diplomů Praha / Č. Budějovice, Plzeň, Brno, Ústí n. Labem, Liberec, K. Vary, Ostrava v rámci jazyků: němčina, angličtina. Nadále jazyky: holandština, francouzštiny, angličtiny, arabštiny. Překlady rejstříků do angličtiny: Soudní tlumočník anglický jazyk – Praha 1, 2, 3 až 22. Soudně ověřené překlad diplomů do angličtiny a evolučně vyspělé PDF.

Rychlý termín překladu diplomu

Rychlý termín pro dodání soudně ověřeného překladu: Ihned. Překlady českých a latinských diplomů (expresní metodou do 120 minut) / překlad smluv s ověřením se znaleckým razítkem realizujeme na území Hradce Králové. Termíny pro dodání úředně ověřeného překladu: 1 pracovní den. Rychlý termín pro dodání úředně znaleckého překladu: Ihned. Překlady českých a latinských diplomů (expresní metodou do 120 minut) / překlad smluv s ověřením se soudním razítkem realizujeme na území Plzně. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: 1 pracovní den. Rychlý termín pro dodání úředně znaleckého překladu: Expresně.

PŘEKLADY DIPLOMŮ, PRAHA 1: NÁMĚSTÍ REPUBLIKY

Překlady českých a latinských diplomů (expresní metodou do 120 minut) / překlad smluv a dalších dokladů pro vycestování lékařů s ověřením s apostilou realizujeme na území Prahy – na počkání, zejména pak Prahy 3, Prahy 2, Prahy 1. Termíny pro dodání soudně ověřeného překladu: 2 pracovní dny + možnost expresně: tentýž den. Rychlý termín pro dodání soudně ověřeného překladu: EXPRESNĚ.

Další lokality překladů diplomů:

 • překlad diplomů v dalších lokalitách Prahy: Žižkov, Praha – Staré město,
 • Praha – nové město, překlad diplomu stanice metra Malostranská,
 • překlad diplomů Hradčanská,
 • překlad diplomů Strašnická,
 • překlad diplomu Můstek,
 • překlad diplomu Muzeum,
 • překlad diplomů Křižíkova,
 • překlad VŠ diplomů Náměstí republiky,
 • překlad VŠ diplomů z latiny Karlovo náměstí, překlad Bc. diplomů Želivského,
 • překlad Mgr. diplomů Jiřího z Poděbrad,
 • překlad MUDr. diplomů Náměstí míru,
 • překlad diplomů z latiny Palackého náměstí.

Pro překlad diplomu Pharmacy Examining Board Of Canada požaduje

Žádáte-li překlad VŠ diplomu nebo ověřené překlad v Praze – kontaktujte nás ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: , ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlady latinských diplomů