Překlady latinských diplomů

 • 10.3.2018
Soudně ověřené překlady ruština-angličtina

Soudní ověřené překlady diplomů Praha / Č. Budějovice, Plzeň, Brno, Ústí n. Labem, Liberec, K. Vary, Ostrava v rámci jazyků: němčina, angličtina. Nadále jazyky: holandština, francouzštiny, angličtiny, arabštiny. Překlady rejstříků do angličtiny: Soudní tlumočník anglický jazyk Praha 1, 2, 3 až 22. Soudně ověřené překlady úředních listin a ověřovacích doložek. Překlady smluv, rodných listů, výpisů, maturitních vysvědčení. Tel: +420 608 666 582.

Postup pro lékaře:

1. zavolejte na číslo 608 666 582, anebo pošlete scan / foto diplomu či rovnou jeho ověřené / vidimované kopie na E-mail
2. vyčkejte na výzvu k objednání a adresu pro poštovní doručení originální ověřené kopie či adresu pro setkání
3. váš diplom bude za 2 dny odeslán anebo se sejdeme v Praze a tam vám překlad diplomu s vaší kopií svážeme na místě

Překlady českých a latinských diplomů (expresní metodou do 120 minut) / překlad smluv s ověřením a s ověřovacím razítkem realizujeme na území Českých Budějovic, Prahy, Liberce, Ústí nad Labem, Brna a dalších městech. Termíny pro dodání úředně ověřeného překladu: expresně ihned / neexpresně 2 pracovní dny. Expresní termín pro dodání úředně znaleckého překladu: EXPRESNĚ. Překlady českých a latinských diplomů (expresní metodou do 120 minut) / překlad smluv s ověřením se znaleckým razítkem realizujeme na území Liberce. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: 2 pracovní dny.

Rychlý termín překladu diplomu

Rychlý termín pro dodání soudně ověřeného překladu: Ihned. Překlady českých a latinských diplomů (expresní metodou do 120 minut) / překlad smluv s ověřením se znaleckým razítkem realizujeme na území Hradce Králové. Termíny pro dodání úředně ověřeného překladu: 1 pracovní den. Rychlý termín pro dodání úředně znaleckého překladu: Ihned. Překlady českých a latinských diplomů (expresní metodou do 120 minut) / překlad smluv s ověřením se soudním razítkem realizujeme na území Plzně. Termíny pro dodání úředního překladu se znaleckým razítkem: 1 pracovní den. Rychlý termín pro dodání úředně znaleckého překladu: Expresně.

PŘEKLADY DIPLOMŮ, PRAHA 1: NÁMĚSTÍ REPUBLIKY

Překlady českých a latinských diplomů (expresní metodou do 120 minut) / překlad smluv a dalších dokladů pro vycestování lékařů s ověřením s apostilou realizujeme na území Prahy – na počkání, zejména pak Prahy 3, Prahy 2, Prahy 1. Termíny pro dodání soudně ověřeného překladu: 2 pracovní dny + možnost expresně: tentýž den. Rychlý termín pro dodání soudně ověřeného překladu: EXPRESNĚ.

Další lokality překladů diplomů:

 • překlady diplomů v dalších lokalitách Prahy: Žižkov, Praha – Staré město,
 • Praha – nové město, překlady diplomu stanice metra Malostranská,
 • překlady diplomů Hradčanská,
 • překlady diplomů Strašnická,
 • překlady diplomu Můstek,
 • překlady diplomu Muzeum,
 • překlady diplomů Křižíkova,
 • překlady VŠ diplomů Náměstí republiky,
 • překlady VŠ diplomů z latiny Karlovo náměstí, překlady Bc. diplomů Želivského,
 • překlady Mgr. diplomů Jiřího z Poděbrad,
 • překlady MUDr. diplomů Náměstí míru,
 • překlady diplomů z latiny Palackého náměstí.

Pro překlad diplomu Pharmacy Examining Board Of Canada požaduje

Žádáte-li překlad VŠ diplomu nebo ověřené překlady v Praze – kontaktujte nás ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: , ,