Technicko hosporářské překlad z/do čínštiny

  • 26.6.2013
Technicko hospodářské překlad z/do čínštiny pro výrobní podniky. Překlady z/do čínského jazyka v rámci techniky, hospodářství, ekonomie. Rychlý kontakt: 608 666 582.

Překlady z/do čínštiny: Technicko hospodářské překlad z/do čínštiny pro výrobní podniky. Překlady z/do čínského jazyka v rámci techniky, hospodářství, ekonomie. Rychlý kontakt: 608 666 582.

Náš tým překladatelů ve spolupráci se dvěma kolegy – sinology – provádí technickohospodářské překlad v rámci čínského jazyka. Do spisovné čínštiny překládáme všechny texty mající za svůj pracovní obsah techniku, hospodářství, nebo ekonomickou náplň.

Překlady z/do čínštiny

Taktéž překlad práva z/do čínštiny mohou být považovány svou typologií za hospodářský text, neboť smluvní vztahy při obchodování s čínou a z nich pramenící obchodní smlouvy, jsou vlastně právně-hospodářskou tématikou.

Překlady z/do čínštiny

U překladů z/do čínštiny naši kolegové striktně dbají na kvalitu čínského překladu, nebo překladu do českého jazyka právě z čínštiny, neboť čínský text a spolupráce na poli překladů čínského jazyka jsou pro nás ihned vedle dalších exotičtějších jazyků svým způsobem prestižním oborem, ve kterém, věřím, již nějakým způsobem vynikáme. Další nejčastější verze překladů, naši zákazníci definují jako: překlad do slovenštiny, překlad do angličtiny, překlad z němčiny.

Pro další informace ohledně překladů z/do čínského jazyka, nás kontaktujte ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: