Technické překlad z češtiny do slovenštiny

  • 28.9.2021
Technické překlad - angličtina: Veškeré technické překlad v rámci aktuálních i méně běžných oborů. Překlady technických manuálů a dalších prospektů v rámci jazyků: angličtina, němčina, ruština, italština, polština. Vše i s vytvořením překladové paměti pro další využití ve firemních překladech se shodnou terminologií. Expresní kontakt pro více informací na tel: 608 666 582

Tým téměř stovky profesionálních překladatelů na jednom místě.  Garantovaná obsah, náročnější formátová zpracování. Kontaktujte na kontaktním telefonním čísle: 608 666 582

  • technické překlad ze slovenštiny do češtiny a angličtiny
  • administrativní překlad slovenštiny
  • překlad do slovenštiny z biologických věd
  • překlad do slovenštiny pro firmy a podniky
  • expresní překlad do slovenštiny

Slovenský překladatelský tým: GRAFIKA manuálů:

Technické návody, manuály – překlad do slovenštiny, vč. GRAFIKY. Technický výřez okénka části překladatelské práce v souboru .odt ke zpracování v dalších formátech. K podobným překladům se hojně využívá překladové software s pamětí. Takový překlad, u kterého, tedy dochází ke značným úsporám finančních prostředků klienta, provádíme nejenom v rámci jazyka polského, ale také dalších jazyků, např. maďarský, anglický, německý, italský, švédský.

GRAFIKA  v manuálech

Zapracovaná grafika v manuálech je cenově hodnocena, jako součást ceny za překlad, anebo jako jako částka k překladu (grafické práce na manuálech obsahují pečlivou kontrolu komponent manuálu: popisky, ikony, grafy, obrázky, textura). Překlady s ověřením/překlad výpisů, dokladů, plných mocí atd. Technické překlad do slovenštiny katalogů včetně úpravy chybné grafiky. Urovnání grafického návrhu. Kontrola grafického a zákonného obsahu etiket. Překlady katalogů a etiket: slovenština (do angličtiny), němčina, angličtina, švédština, francouzština, španělština. Grafická a překladatelská práce.

Technické překlad etiket do slovenštiny

Technická etiketa je v rámci EU jazyků zpravidla legislativně normovanou záležitostí. Poskytujeme grafický návrh slovenské etikety.  Nadále prosté překlad překlad etiket do slovenštiny a lokalizaci slovenských bezpečnostníh listů.  V rámci technických manuálů dodáváme technické překlad v rozsahu 30 – 50 normovaných stran týdně.

Žádáte-li překlad do SLOVENŠTINY: kontaktujte nás ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat:

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Technické překlad z češtiny do slovenštiny