Technické překlad z češtiny do slovenštiny

  • 28.9.2021
Technické překlad - angličtina: Veškeré technické překlad v rámci aktuálních i méně běžných oborů. Překlady technických manuálů a dalších prospektů v rámci jazyků: angličtina, němčina, ruština, italština, polština. Vše i s vytvořením překladové paměti pro další využití ve firemních překladech se shodnou terminologií. Expresní kontakt pro více informací na tel: 608 666 582

Tým téměř stovky profesionálních překladatelů na jednom místě.  Garantovaná obsah, náročnější formátová zpracování. Kontaktujte na kontaktním telefonním čísle: 608 666 582

  • technické překlad ze slovenštiny do češtiny a angličtiny
  • administrativní překlad slovenštiny
  • překlad do slovenštiny z biologických věd
  • překlad do slovenštiny pro firmy a podniky
  • expresní překlad do slovenštiny

Slovenský překladatelský tým: GRAFIKA manuálů:

Technické návody, manuály – překlad do slovenštiny, vč. GRAFIKY. Technický výřez okénka části překladatelské práce v souboru .odt ke zpracování v dalších formátech. K podobným překladům se hojně využívá překladové software s pamětí. Takový překlad, u kterého, tedy dochází ke značným úsporám finančních prostředků klienta, provádíme nejenom v rámci jazyka polského, ale také dalších jazyků, např. maďarský, anglický, německý, italský, švédský.

GRAFIKA  v manuálech

Zapracovaná grafika v manuálech je cenově hodnocena, jako součást ceny za překlad, anebo jako jako částka k překladu (grafické práce na manuálech obsahují pečlivou kontrolu komponent manuálu: popisky, ikony, grafy, obrázky, textura). Překlady s ověřením/překlad výpisů, dokladů, plných mocí atd. Technické překlad do slovenštiny katalogů včetně úpravy chybné grafiky. Urovnání grafického návrhu. Kontrola grafického a zákonného obsahu etiket. Překlady katalogů a etiket: slovenština (do angličtiny), němčina, angličtina, švédština, francouzština, španělština. Grafická a překladatelská práce.

Technické překlad etiket do slovenštiny

Technická etiketa je v rámci EU jazyků zpravidla legislativně normovanou záležitostí. Poskytujeme grafický návrh slovenské etikety.  Nadále prosté překlad překlad etiket do slovenštiny a lokalizaci slovenských bezpečnostníh listů.  V rámci technických manuálů dodáváme technické překlad v rozsahu 30 – 50 normovaných stran týdně.

Žádáte-li překlad do SLOVENŠTINY: kontaktujte nás ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: