Žádost o kalkulaci překladu latinského diplomu

Soudní a ověřené překlady: překlady souhlasů, překlady abstraktů. Nadále v Praze jedna probíhá překlad: rozsudky, výpisy, diplomy, plné moci. Ověření vysvědčení – překlady diplomů z latiny a češtiny. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu. Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420…

Citace požadavku na překlad diplomu z latiny: prosím o kalkulaci ceny překladu diplomu do angličtiny. Diplom je latinsky, některá razítka a text ověření v češtině, apostila ministerstva zahraničí je dvojjazyčná, tedy i v AJ a není třeba ji překládat. Celkové množství textu je méně než jedna normostrana.

KOPIE PŘEKLÁDANÉHO DIPLOMU

Mám dvé kopie diplomu, které jsem nechal pořídit a ověřit současně, takže jsou zcela totožné a lišit se v jediném znaku a to v pořadovém čísle ověření na česko-anglické apostille Ministerstva zahraničních věcí. Potřebuju obě dvě spojit každou s jednou kopií úředně ověřeného překladu.

Překlad Expres, cena za překlad:

Citace požadavku na překlad VŠ diplomu expresní metodou: Na překlad poměrně spěchám. Bylo-li by možno si jej vyzvednout v úterý nebo ve středu ráno, bylo by to ideální. Dejte mi prosím vědět cenu a další postup. Platit mohu elektronicky nebo hotově při převzetí a svázání překládá s mými dokumenty. Přikládám foto obou kopií diplomu, část příloh v tomto a část v následujícím emailu kvůli limitu velikosti příloh. Zaslané přílohy k překladu diplomu: Diplom, 1. kopie, str. 2.JPG Diplom, 2. kopie, str. 1.JPG

Uvedené informace – k překladu diplomu:

⦁ Cena překladu diplomu z latiny expresní metodou: cena v českých korunách
⦁ Duplikát překladu diplomu z latiny: ano
⦁ Celkově za oba dokumenty: v ceně 1. dokumentu nebo vyjádřeno separé
⦁ Termín vypracování a předání diplomu: středa (za podmínky, že klient
⦁ originální kopie fyzicky odešle poštou ještě dnes nebo zítra ráno
⦁ mimo Prahu).
⦁ Převzetí svázaného diplomu s překladem + duplikát: Praha 1
⦁ Přesný termín převzetí překladu: středa 13 – 19:00
⦁ Cena překladu diplomu z latiny – neexpresně (do 6 pracovních dnů) nebo cena sloučena
⦁ Pro objednání dodat fakturační údaje: dle platného OP, vč. rodného čísla
⦁ Platba: na podkladě vystaveného daňového dokladu dle daňových zákonů ČR

Expresní termíny překladů diplomů VŠ

Poznámka k termínu: středa je spíše rezervní. Počítá se zpravidla s vyhotovení do 3-4 pracovních dnů, pokud klient sleduje instrukce a obratem reaguje na dispozice. Další dispozice ohledně převzetí překladu, klient obdrží po dodání fakturačních údajů dle instrukcí, tj. OP + RČ.

Žádáte-li expresní překlad diplomu VŠ: kontaktujte nás ZDE.

Ověřené překlady v Praze do 1 hodiny – jako jediní na trhu

Share ButtonŠtítky: ,