Expresní překlad angličtina Stará Boleslav-Brandýs nad Labem

  • 10.7.2019
Czech english legal - court translation Prague, contact us here: +420 608...

Expresní překlad angličtina Stará-Boleslav-Brandýs nad Labem: v extrémních případech možnost dodání plnění v čase cca 60 minut v centru Brandýsa včetně donášky překladu do sídla klienta. Jazyky: ruština, angličtina, němčina, polština, italština, arabština, švédština, slovenština a další jazyky. Otevírací doba PO – NE, 8 – 21 hodin. Expresní kontakt: 608 666 582

OVĚŘENÝ TECHNICKÝ PŘEKLAD

Další ověřené a neověřené technické překlady a (některé do 1 hodiny v Brandýsi), jsme schopni dodat v mnohočetných kombinací jazyků a témat, a definujeme je jako: překlady bulharštiny, překlady smluv slovinštiny, překlady švédštiny, překlady turečtiny, překlady do španělštiny, překlady do francouzštiny případně do 1 hodiny, překlady dokladů z holandštiny.

Možné termíny ověřených expresních překladů BRANDÝS

Názorným příkladem budiž poptávka (25. 4. 2018) ve věci překladu rodných listů – 3 kusy z češtiny do angličtiny a ruštiny s ověřením. Klient žádá velmi expresní překlad. Ve 14:00 zasílá scanové doklady českých rodných listů k překladupřeklad je připraven v 16:00 ve Staré Boleslavi, kde je sešit s dodanými kopiemi. Klient obrží 2 rodné listy a 2 přeložené vidimace pro účely užití ruské ambasády v Madridu (viz také univerzální návod předávání ověřených překladů v Praze). Ověřené překlady do 1 hodiny nebo v podobných časech, realizujeme nejčastěji v jazycích: ruský, anglický, německý, italský, francouzský, ukrajinský.

Expresní překlad zahraničních dokladů o vzdělání

Ověření originálních kopií (úředně ověřený překlad Brandýs a okolí) a vystavení originálních duplicit + vyhotovení překladu je možné expresně provést, jako 1 transakci. Tato činnost u např. 5 dokladů může v expresním režimu ověření kopií a překladu do např. angličtiny zabrat cca 1/2 pracovního dne. Extrémní situace spěchu ze strany klienta a nutnost rychlého ověření kopií k překladu + překlad, lze projednat individuálně telefonicky.

NEJČASTĚJŠÍ: 

Ověřená kopie k překladu

Ověřenou kopii zahraničních dokladů o vzdělání pořídíme společně s překladem. Zařízení ověřené kopie (úředně ověřený překlad: Boleslav – Brandýs) nesoucí razítko vidimace je otázkou jednoho odpoledne společně s připraveným překladem. Překlad např. 8 dokumentů pak, předáváme společně. Klient donese své originály a odnese si ověřený překlad na ověřené kopii zahraničního dokladu + jsou mu vráceny jeho originální listiny, ze kterých se překládalo z angličtiny – němčiny, apod.

Expresní překlad do němčiny v rámci potvrzení CIZINECKÉ POLICIE

Překlad za 2 hodiny od zadání překladu (dojezdnost do Prahy centra z Brandýsa veřejnou dopravou je 45 minut na Černý Most nebo Vysočanskou), překlad z oblasti POTVRZENÍ vydané podle zákona č. 326/1999 sb. o pobytu cizinců na území České republiky. Předměte potvrzení pro občana Spolkové republiky Německo – původně ruského občana. Expresní překlad potvrzení pro vydaného cizineckou policií do německého jazyka se soudním ověřením v lokalitě Brandýs.

Pro rychlé informace ohledně ověřených překladů nás kontaktujte prosím – ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,