Překlad bezpečnostního listu – francouzština

  • 5.10.2022
Expresní překlad angličtiny, němčiny a dalších jazyků. Překlady angličtiny v odbornostech daných širokým protfóliem týmu překladatelů. Překlady a úpravy správnosti manuálů. Překlady v pokročilých formátech. Expresní kontakt: +420...

Určení rozsahu textu, určení rozsahu grafického settingu. Překlady do němčiny, angličtiny, ruštiny, polštiny, francouzštiny, italštiny a dalších jazyků (portugalský překlad – zdrojové jazyky: česky, slovensky, anglicky, italsky, španělsky). Expresní kontakt: +420…

Anotace: Překlady bezpečnostních listů v jazyce:  francouzština/Bezpečnostní listy pro francouzský export, nebo import z Francie. Počet přeložených bezpečnostních listů z francouzštiny za 20 let – k 550 druhům produktů. Jsme specialisté na překlad bezpečnostních listů. Za 40 let praxe některých překladatelů a jejich 20 letá praxe v otevřeném trhu nechala vzniknout prostor pro zakázky překladů bezpečnostních listů ve velikém množství. U bezpečnostních listů se držíme striktně normativy vypracovávání bezpečnostních listů dle pravidel jazyka (francouzského a českého), dle zákona a zvyklostem v chemickém průmyslu. Precizní názvosloví chemických sloučenin a komponent obsažených v bezpečnostním listu a jeho překladu.

Překlady BL z francouzštiny a dalších jazyků

Bezpečnostní listy v rámci chemické produkce pro jazyky: angličtina, ruština a němčina, polština. Vypracování překladu bezpečnostních listů ve velmi krátkém časovém horizontu. Překlad bezpečnostního listu do 120 minut od zadání překladu. Překlad bezpečnostního listu bez zprostředkovacích poplatků. Překlad bez agenturních poplatků – překlad vyhotovuje tým překladatelů. Výrazné množstevní slevy pro překlad většího množství bezpečnostních listů.

VŠEOBECNÉ TECHNICKÉ PŘEKLADY DO FRANCOUZŠTINY

Francouzština tu byla podstatně dříve než některé další cizí jazyky. O to více času měla na rozvoj své poměrně složité gramatiky a stavby tohoto jazyka. Řekněme tedy, že je třeba opravdu dobře vybírat, hledáme-li, komu překlad z/do francouzštiny zadat. Není tajemstvím, že Francie je zemí s přívlastkem dobrého vína, umění ale i kvalitního průmyslu. Obvyklým druhem překladu z nebo do francouzštiny bývají proto různé certifikáty jakosti, osvědčení, manuály, překlad z kulturní sféry, průmyslu a mnoho dalších.

PŘEKLADY SOUDNÍ DO FRANCOUZŠTINY

I soudní překlad jsou žádané: Soudní nebo též úřední překlad jsou dnes už běžnou součástí překladatelské praxe u většiny cizích jazyků (v Praze pak dle četnosti: soudní překlad angličtiny, soudní překlad němčiny, soudní překlad ruštiny, soudní překlad italštiny, soudní překlad zmíněné francouzštiny). Pojmout s odborným nadhledem překládaný text a danou terminologii francouzštiny pro tyto formální účely, to chce skutečně znalého překladatele.

Rozsah prací na BL

Rozsahy prací na technických manuálech a technických strojních výkresech (3D zpracování technických výkresů v cizím jazyce, tedy překlad technických výkresů: požárních plánů, rozvržení a 3D architektura staveb) (překlad do portugalštiny) (překlad z technické medicíny, přístroje pro lékaře a operační sály, 2 překlad z automotive – automobily): formáty prezentací Power point, Corel Draw, Auto Cad a několik dalších.

V oblasti práce na bezpečnostních listech nabízíme také tyto další služby:

  • vypracování etiket
  • notifikace PCN / přidělení UFI kódu

Žádáte-li překlad BL z/do francouzštiny, kontaktujte nás ZDE.

Ministerstvo průmyslu a obchodu publikovalo zprávu: ECHA publikovala aktualizované pokyny

.

Share Button
Zařazeno do témat: , ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlad bezpečnostního listu – francouzština