Překlad bezpečnostního listu – francouzština

Expresní překlad angličtiny, němčiny a dalších jazyků. Překlady angličtiny v odbornostech daných širokým protfóliem týmu překladatelů. Překlady a úpravy správnosti manuálů. Překlady v pokročilých formátech. Expresní kontakt: +420...

Určení rozsahu textu, určení rozsahu grafického settingu. Překlady do němčiny, angličtiny, ruštiny, polštiny, francouzštiny, italštiny a dalších jazyků (portugalský překlad – zdrojové jazyky: česky, slovensky, anglicky, italsky, španělsky). Expresní kontakt: +420…

Anotace: Překlady bezpečnostních listů v jazyce:  francouzština/Bezpečnostní listy pro francouzský export, nebo import z Francie. Počet přeložených bezpečnostních listů z francouzštiny za 20 let – k 550 druhům produktů. Jsme specialisté na překlad bezpečnostních listů. Za 40 let praxe některých překladatelů a jejich 20 letá praxe v otevřeném trhu nechala vzniknout prostor pro zakázky překladů bezpečnostních listů ve velikém množství. U bezpečnostních listů se držíme striktně normativy vypracovávání bezpečnostních listů dle pravidel jazyka (francouzského a českého), dle zákona a zvyklostem v chemickém průmyslu. Precizní názvosloví chemických sloučenin a komponent obsažených v bezpečnostním listu a jeho překladu.

Překlady BL z francouzštiny a dalších jazyků

Bezpečnostní listy v rámci chemické produkce pro jazyky: angličtina, ruština a němčina, polština. Vypracování překladu bezpečnostních listů ve velmi krátkém časovém horizontu. Překlad bezpečnostního listu do 120 minut od zadání překladu. Překlad bezpečnostního listu bez zprostředkovacích poplatků. Překlad bez agenturních poplatků – překlad vyhotovuje tým překladatelů. Výrazné množstevní slevy pro překlad většího množství bezpečnostních listů.

VŠEOBECNÉ TECHNICKÉ PŘEKLADY DO FRANCOUZŠTINY

Francouzština tu byla podstatně dříve než některé další cizí jazyky. O to více času měla na rozvoj své poměrně složité gramatiky a stavby tohoto jazyka. Řekněme tedy, že je třeba opravdu dobře vybírat, hledáme-li, komu překlad z/do francouzštiny zadat. Není tajemstvím, že Francie je zemí s přívlastkem dobrého vína, umění ale i kvalitního průmyslu. Obvyklým druhem překladu z nebo do francouzštiny bývají proto různé certifikáty jakosti, osvědčení, manuály, překlad z kulturní sféry, průmyslu a mnoho dalších.

PŘEKLADY SOUDNÍ DO FRANCOUZŠTINY

I soudní překlad jsou žádané: Soudní nebo též úřední překlad jsou dnes už běžnou součástí překladatelské praxe u většiny cizích jazyků (v Praze pak dle četnosti: soudní překlad angličtiny, soudní překlad němčiny, soudní překlad ruštiny, soudní překlad italštiny, soudní překlad zmíněné francouzštiny). Pojmout s odborným nadhledem překládaný text a danou terminologii francouzštiny pro tyto formální účely, to chce skutečně znalého překladatele.

Rozsah prací na BL

Rozsahy prací na technických manuálech a technických strojních výkresech (3D zpracování technických výkresů v cizím jazyce, tedy překlad technických výkresů: požárních plánů, rozvržení a 3D architektura staveb) (překlad do portugalštiny) (překlad z technické medicíny, přístroje pro lékaře a operační sály, 2 překlad z automotive – automobily): formáty prezentací Power point, Corel Draw, Auto Cad a několik dalších.

Žádáte-li překlad BL z/do francouzštiny, kontaktujte nás ZDE.

Ministerstvo průmyslu a obchodu publikovalo zprávu: ECHA publikovala aktualizované pokyny

.

Share Button