Překlady manuálů do rumunštiny

  • 27.1.2023
Technické překlad - expresně.

Překlady manuálů do rumunštiny. Překlady z oblasti techniky a oblasti medicínské techniky a laboratorních přístrojů: mikroskopy, inkubátory, nástroje – realizace tým MUDr Schwarze. Překlady manuálů z rumunského jazyka za nejlepší ceny. Účast ve výběrovém řízení samozřejmostí. Expresní kontakt na vedoucího překladatele překladů z/do rumunštiny. Kontaktní tel.: +420…

  • Překlady manuálů do rumunštiny: kratšího rozsahu expresně
  • grafické zpracování manuálů
  • bezpečnostní listy
  • jazykové mutace v manuálech
  • sleva na překlad manuálů 21 % pro neplátce DPH
  • Rychlý kontakt: 608 666 582

Překlady manuálů do rumunštiny

Technické překlad bezpečnostních listů a technické překlad manuálů a příruček, včetně dodání překladů technicko-administativní dokumentace a překladů smluv do rumunského jazyka. Pro naše klienty vypracováváme překlad technických návodů včetně uplatněné grafiky, tj. grafiky, kterou realizujeme ze stávajícího materiálu (dle vlastního úsudku na základě zkušeností) nebo upravujeme dle přání klienta (např. úplné vynechání některých jazykových mutací pro zjednodušení – a i zcela jistě finanční úsporu (tj. úprava 6 jazyků, z nichž klient 4 v manuálu mít nepotřebuje – je dražší než vytvoření manuálu s pouze 2 jazyky)). Grafika se může týkat obrázků, ale stejně tak uspořádání text v manuálu či tvorba odlišných jazykových mutací, než klient dává k dispozici pro překlad.

MNOŽSTEVNÍ SLEVY, EXPRESNÍ PŘEKLAD, VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ

Kratší návody k překladu do 20 NS = dodání do 1 pracovního týdne / množstevní sleva již od oněch 20 NS. Překlady certifikátů o shodě se soudním ověřením – i jako expresní překlad ON-LINE v den zadání překladu. Překlady manuálů s garancí kvality, termíny a konkurenční cenou a schopností uspět ve výběrovém řízení. Překlady celých technických projektů pro řízení na nadnárodní úrovni s účastí Ministerstva průmyslu a obchodu.

TECHNICKÉ PŘEKLADY DO JAZYKŮ

Kontakt ve věci technického překladu z/do rumunského jazyka – naleznete ZDE.

 

Share Button
Zařazeno do témat:

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlady manuálů do rumunštiny