Překlady manuálů ze švédštiny

  • 31.1.2019
Technické překlad - expresně.

Překlady manuálů ze švédštiny od českých překladatelů a do švédštiny – od rodilých Švédů (3 lidi v týmu – Teknisk översättning tjeckiska-svenska). Překlady z oblasti techniky a oblasti medicínské techniky a laboratorních přístrojů: mikroskopy, inkubátory, nástroje – realizace od rodilých Švédů se zaměřením technický překlad. Kratší návody k překladu do 20 NS = dodání do 1 pracovního týdne. Překlady manuálů z/do švédského jazyka za nejlepší ceny. Účast ve výběrovém řízení samozřejmostí. Expresní kontakt na vedoucího překladatele překladů z němčiny. Tel.: +420…

  • rychlé překlad manuálů ze švédštiny
  • grafické zpracování manuálů od základu
  • vypracování bezpečnostních listů dle platné legislativy
  • obměněné jazykové mutace v manuálech
  • okamžitá sleva na překlad manuálů 21 % pro neplátce DPH
  • Rychlý telefonický kontakt: 608 666 582

Překlady technických textů ze švédštiny

Technické překlad manuálů, technických listů apod. + legislativní vystavení nových bezpečnostních listů. Pro naše klienty vypracováváme překlad technických návodů včetně aplikované grafiky, tj. grafiky, kterou tvoříme my nebo modifikujeme dle potřeb klienta. Grafika se může týkat obrázků, ale stejně tak uspořádání text v manuálu či tvorba odlišných jazykových mutací, kdy některé vynecháváme anebo nahrazujeme novými – těmi přeloženými.

TECHNICKÉ PŘEKLADY DO JAZYKŮ

Kontakt ve věci technického překladu – naleznete ZDE.

 

Share Button
Zařazeno do témat:

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlady manuálů ze švédštiny