Překlady smluv do z/do angličtiny

  • 28.11.2021

NABÍDKA ÚŘEDNÍCH PŘEKLADŮ Z/DO ANGLIČTINY

EXPRESNÍ Úřední anglický překlad

Běžnou praxí u předání ověřeného překladu (NOČNÍ EXPRESNÍ PŘEKLAD PRAHA), je forma exkluzivní formy, překladu dodaného s razítkem a doložkou soudního znalce v nestandardní čas. Za nestandardní čas je považován noční překlad a jeho předání v noci (např. v případě náhlého nebo krátce plánovaného odletu s dokumenty v ruce). Krátký překlad 2 rodných listů s apostilou: ruština, angličtina, němčina, italština – provedeme s předáním ve 24:00 hod. Tj. překlad, jako podklady k překladu, přijmeme ve 20:00 a ve 24:00 předáváme překlad rodných listů klientům v Praze.

PŘEKLADY SMLUV DO ANGLIČTINY

  • smlouva nájemní
  • smlouva hypoteční
  • smlouva o zástavě
  • smlouva o půjčce

Kategorie ÚŘEDNÍHO PŘEKLADU

Překlady smluv / Překlady maturitních vysvědčení a diplomů / Překlady plných mocí a smluv s ověřením / Překlady smluv a dodatků smluv / Překlady výpisů z rejstříku trestů a výpisů z obchodního rejstříku / Překlady výpisů rejstříku trestů, překlad obchodních smluv, překlad plných mocí / Překlady smluv s ověřením, překlad s ověřením (angličtina, ruština, němčina, arabština, slovenština) / Překlady smluv do angličtiny /Překlady smluv do slovenštiny (Praha 1, Praha 2,Praha 3, Praha 4).

Tým soudních tlumočníků pro angličtinu Praha, kontakt ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlady smluv do z/do angličtiny