Překlad manuálů: Zpracování v PDF + jazyky

  • 2.1.2021
Překlady manuálů z anglického, německého, polského jazyka ve formátu PDF: překlad v týmu, včetně jazykových korektur i externě přijatých technických textů. Nadále překlad do: švédštiny, tureštiny, finštiny. Kontakt: 608 666 582.

Překlady manuálů z anglického, německého, polského jazyka ve formátu PDF: překlad v týmu, včetně jazykových korektur i externě přijatých technických textů. Nadále překlad do: švédštiny, turečtiny, finštiny. Kontakt: 608 666 582.

  • překlad manuálů včetně grafiky, od 200 Kč za stranu
  • expresní překlad manuálů / noční práce
  • sleva 21 % na překlad manuálu pro neplátce DPH
  • rychlý kontakt: 608 666 582

Samozřejmou modalitou pro zpracování překladu manuálů, jejichž dodaný formát vykazuje znaky PDF, je jejich jazykový překlad a editorské zpracování v programech Adobe In či popřípadě programech vyšších grafických tříd. Překlad PDF probíhá cca v 80 % procentech všech zpracovávaných manuálů. U ostatních 20 % dodává klient jiný formát: nejčastěji Word. Pro rychlé zpracování a grafickou editaci je PDF zatím nejvýhodnější možností. Naopak možností stíženou by bylo přepracovávat manuál v PDF metodou vytváření zcela nového dokumentu ve Wordu a ten posléze pracně i s úpravami generovat do PDF.

Statistika překladů manuálů: jazyk, výkon

Z 600 manuálů přeložených za 1 kalendářní rok vykazujeme 482 překládaných přímo v PDF. Rychlost editace PDF v Adobe = téměř shodná s překladem ve Word. Metody pro příjem PDF: e-mail, DropBox, Úschovna apod. Větší rozsahy přijímáme úložným  způsobem z jakéhokoliv zdroje klienta. Jazyky pro překlad PDF manuálů: angličtina, němčina, polština, švédština, finština, turečtina.

V PŘEKLADECH MANUÁLŮ NABÍZÍME VŠECHNY JAZYKY

Nejčastější kombinace pasivního překladu z: angličtiny, němčiny, polštiny. Finština, řečtina, turečtina, švédština: spíše aktivní překlad. Nejčastěji naši zákazníci definují poptávku překladů, jako: technické překlad němčiny,  překlad z/do italštiny, překlad z a do slovenštiny, překlad do ruštiny, překlad do portugalštiny, překlad angličtiny, překlad z polštiny a překlad maďarštiny.

Žádáte-li od nás překlad manuálů v Adobe – kontaktujte nás ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: , ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Překlad manuálů: Zpracování v PDF + jazyky