Překlady manuálů do němčiny

Překlady manuálů z/do německého jazyka. Vysoce odborný tým více, než 15ti překladatelů ovládajících umění překladu je zákazníkům k dispozici 7 dní v týdnu. Expresní kontakt 608 666 582

Překlady manuálů z/do německého jazyka. Vysoce odborný tým více, než 15ti překladatelů ovládajících umění překladu je zákazníkům k dispozici 7 dní v týdnu. Expresní kontakt 608 666 582

Die Bedienungsanleitung – tedy instrukce pro uživatele v němčině/češtině a Překlady manuálů do němčiny. Běžné užití nejen v kancelářích – německý originál a jeho překlad. Pro naše klienty překládáme instruktážní manuály z němčiny i do němčiny. Překlad 100 stran dlouhého manuálu v němčině při překladu do češtiny zabere překladatelovi-expertovi cca 14 dní práce. Při překaldu opačným směrem je statistika obdobná. Krátké překlady manuálů do němčiny za 1-2 pracovní dny.

Manuál v němčině – překlad

S našimi kolegy realizujeme cca 100 manuálů každý rok (2013 – překlady manuálů do němčiny). Nejsilnějšími jazyky jsou: němčina, angličtina, polština, ruština, švédština, finština, turečtina, italština. Manuály do němčiny realizujeme pro naše výrobní klienty, tedy české firmy dodávající svůj výrobní program přímo do Německa, přičemže jej pochopitelně dodávají s německou dokumentací.

Překlady manuálů společně s instalací aplikací

Manuály k přístrojům a zařízením nebo třeba i k počítačovým aplikacím patří mezi nejžádanější typy překladů nejen z němčiny. Dnes již běžně rozšířeným zdrojem překladu bývají i uživatelské příručky a postupy instalací programů.  Poslední zakázky v oblasti německé manualistiky se týkali sektorů: automobilový průmysl – (spotřební materiál, maziva), oblast elektro – specializovaný výrobní sortiment klienta (jako jediný v České Republice). V současné době (2018) činí naše kapacita pro další německé překlady omezených 600 stran / ročně. V týmu hostíme pouze 2 nejlepších překladatelů pro mimo-lékařké překlady technických manuálůU překladů lékařských manuálů disponujeme kapacitou 2-3 volných lékařů PRO VYSOCE SPECIALIZOVANÝ PŘEKLAD V v oblasti překladů z medicínské techniky (včetně lékařských částí textu). Tam lze dosáhnout výkonu se dvěma lékaři až 2200 normovaných stran českého nebo německého textu / ročně.

Překladatelé pro překlady manuálů z/do němčiny – kontakt ZDE.

 

 

 

Share Button