Překlady manuálů – rumunština

  • 20.2.2023
Technické překlad - expresně.

Překlady manuálů z/do rumunského jazyka. Překlady z oblasti techniky a oblasti medicínské techniky (porodnictví, chirurgie, oftalmologie, gastro) a laboratorních přístrojů: mikroskopy, inkubátory, nástroje – realizace tým MUDr Schwarze. Kratší návody k překladu do 20 NS = dodání do 1 pracovního týdne. Expresní kontakt na vedoucího překladatele překladů z rumunštiny. Tel.: +420…

Překlady manuálů z/do rumunštiny

Technické překlad bezpečnostních listů do rumunského jazyka. Nadále překlad technické překlad manuálů a příruček. Překlady MSDS dle platné rumunské a EU legislativy. Překlady certifikátů o shodě do rumunštiny se soudním ověřením.

GRAFICKÉ ZPRACOVÁNÍ TECHNICKÉHO MANUÁLU

Pro naše klienty vypracováváme překlad technických návodů včetně uplatněné grafiky, tj. grafiky, kterou tvoříme my nebo upravujeme dle přání klienta. Grafika se může týkat obrázků, ale stejně tak uspořádání text v manuálu či tvorba odlišných jazykových mutací, než klient dává k dispozici pro překlad. Překlady certifikátů o shodě se soudním ověřením.

TERMÍNY, VÝBĚROVÁ ŘÍZENÍ, EXPRESNÍ PŘEKLADY

Překlady manuálů s garancí kvality, termíny a konkurenční cenou – včetně grafické práce grafika. Překlady manuálů z/do rumunského jazyka za nejlepší ceny po vyhodnocení množstevního rozsahu – slevy již nad 20 stran českého nebo rumunského textu. Účast s překladem projektové dokumentace klienta ve výběrovém řízení samozřejmostí. Příprava kompletní dokumentace v rumunštině a expresní překlad do 24 hodin.

TERMÍNY VYPRACOVÁNÍ PŘEKLADŮ DO RUMUNŠTINY

Příklad překladu: nedávno přeložený manuál v rozsahu 23 stran z českého do rumunského jazyka, za 4 pracovní dny. Technické manuály, překládáme do rumunštiny také z angličtiny a slovenštiny. Jazykové kombinace překladů manuálů z/do rumunštiny, definujeme, jako:

  • překlad rumunština-čeština
  • překlad rumunština-angličtina
  • překlad rumunština-slovenština

TECHNICKÉ OVĚŘENÉ PŘEKLADY DO RUMUNŠTINY

Do rumunštiny pak překládáme všechny technické certifikace s ověřením. Nadále bezpečnostní listy s garancí správnosti obsahu – tj. ne překlad, ale námi zákonem garantovaný obsah. Možnost překladů technických smluv a pracovních smluv. Překlad technických výkresů a dokumentace se soudním ověřením do rumunštiny.

TECHNICKÉ PŘEKLADY DO JAZYKŮ

Kontaktujte nás směle ve věci technického překladu z/do rumunštiny ZDE.

 

Share Button
Zařazeno do témat: