Ceny překladů manuálů / lokalizace, grafika

  • 5.8.2018
Grafické práce, ceny překladů manuálů

Překlady manuálů za cenu kolem 220 Kč za stranu. Přelady a náhrada jednoduchých manuálů v ceně verze. Možnost náhrady jazyků či kompletní přetvoření jen do české verze. Možnost vytvoření kompletní grafiky manuálu za příznivou cenu kvalitní práce grafika. Kontakt: +420 608…

Úplné přepracování manuálu v rozsahu 8 normovaných stran, jsme realizovali za cenu 230 Kč / NS. Došlo ke zůžení jazykových verzí v manuálu na pouhou jednu českou verzi. Česká verze byla dodána za 2 pracovní dny. V tomto případě se jednalo relativně jednoduchou „grafickou práci“ bež zásahu grafika, se kterou si poradil sám překladatel. A u jednoduchého zpracování textu a obrázků si poradil sám s využitím dostupných aplikací a programů.

Lokalizace manuálu a grafická příprava

Další lokalizace provádíme tam, kde je řeč o zachování stávajících jazykových verzí manuálů a přidání české mutace nebo přiřazení české mutace výměno za jinou mutaci překladu – např. francouzský jazyk. Další lokalizace bez grafické úpravy, jsou prováděny klasicky u excelových souborů. Cena překladu manuálu se odvíjí od dalších vnitřních faktorů dokumentu, jako grafická úprava – komplikovaná grafická úprava, grafická úprava – žádná grafická úprava, běžné strojně nástrojářské téma – neběžné téma, směr překladu do jazyka – směr překladu do jazyka. apod.

PŘEKLADY TECHNICKÝCH TEXTŮ EXPRESNĚ 

Překlady dalších expresních technických celků realizujeme jako technický překlad či jako lokalizaci. Překlady manuálů do ruštiny – angličtiny – polštiny – švédštiny: expresně. Nejčastější technické překlady, jsou poptávány, jako:

Žádáte-li od nás další překlad manuálu z angličtiny do českého jazyka, obracejte se na nás prosím ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,