Pro soudní překlady do Prahy i jiných měst

  • 9.2.2013
Soudní a ověřené překlady rezervačních smluv: překlady usnesení, smluv. překlady souhlasů, překlady abstraktů. Nadále v Praze jedna probíhá překlad: rozsudky, výpisy, diplomy, plné moci. Ověření vysvědčení. Překlady vysvědčení s ověřením do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů z bankovního výpisu. Překlady z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420...

Soudní překlady: soudně ověřené překlady ve všech městech ČR. Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Plzeň, Hradec K., Č. Budějovice, Liberec. Zjistěte si expresní kontakt na překladatele ve vašem městě: 608 666 582

Poskytujeme tzv. soudní překlad v hl. městě Praha a samozřejmě také v dalších místech ČR, jako Pardubice, Hradec Králové, Brno, Liberec, Plzeň, České Budějovice, Ústí nad Labem, Karlovy Vary, Ostrava, Olomouc atd. Výčtem by se dalo jistě pokračovat, ale ten není tolik důležitý jako služba samotná, ta totiž zajišťuje velmi rychlé dodání právě soudního překladu k zákazníkovi co nejdříve – třeba do 1 dne od doručení originálního dokumentu k překládání.

Soudní překlady: doklady

Nadále zajišťujeme v tomto odvětví pořízení ověřené kopie zákazníkova dokladu k překladu, tzn. kompletní službu, kdy se klient nemusí o nic starat a jen si určí čas dodání hotového překladu. Překlady maturitních vysvědčení a diplomů se soudně znaleckým razítkem realizujeme na území Prahy, Pardubic, Plzně, Liberce. Termíny pro dodání úředně ověřeného překladu: 2 pracovní dny + možnost expresně: tentýž den. Expresní termín pro dodání úředně znaleckého překladu: Expresně.

PŘEKLAD OVĚŘENÝ – PŘEKLADY S RAZÍTKEM

Soudní tlumočník poskytuje služby tzv. soudního překladu, který se dá také jinými slovy – a často to tak bývá – nazývat: překlad ověřený, překlad s razítkem, překlad úřední, překlad oficiální. Ověřené překlady/soudní překlady vypracovávají naši kolegové soudní tlumočníci i v expresních termínech od zadání překladu. Soudně ověřený překlad s razítkem realizujeme v oblasti: Praha, Brno. Soudně ověřené překlady jsou vypracovávány se standardy vztahující se na soudní překlady. Termíny jsou definovány, jako: překlad expresní, super expresní a běžný termín.

Soudně-ověřené překlady: statistika

Nejčastější předání soudních překladů do němčiny: Praha, Nejčastější poptávka po soudním překladu: oblast Praha. Poměr expresních a neexpresních realizací ověřených překladů: 35 % / 65 %. Poptávaný překlad v čase kratším, než 12 hodin pro vyhotovení: 6 x za týden. Poptávka po překladu v čase kratším, než 24 hodin: 18 x za týden. Další běžné soudní překlad v časech standardních: 68 poptávek / týdně. Čas pro vyhotovení běžných poptávek, uváděn, jako: 1-3 pracovní dny, nebo také, jako 2-3 pracovní dny nebo dříve. Lokalita předání soudně ověřených překladů: Praha 1, Praha 2. Další lokality soudně ověřených překladů: Praha 3.

PŘEKLADY VYSVĚČEDNÍ V PRAZE OD 390 KČ / KUS

Překlady maturitních vysvědčení do angličtiny (Praha 1, Praha 2,Praha 3, Praha 4) a slovenštiny a diplomů z latiny (expresní překlad s ověřením) a češtiny se znaleckým razítkem realizujeme na území Ostravy. Termíny pro dodání soudně ověřeného překladu: 1-3 pracovní dny. Rychlý termín pro dodání soudně ověřeného překladu: Ihned.

Soudně – ověřené překlady: jazyky

  • angličtina: překlady diplomů a vysvědčení – Praha
  • němčina a překlad vysvěčení – Praha
  • ruština a překlady ruských diplomů – Praha
  • slovenština a překlady s ověřením: slovenština-angličtina:  Praha
  • čeština a překlady do češtiny – Praha
  • francouzština a překlady s ověřením – Extra Praha
  • italština a překlad s úředním ověřením – Praha

Žádáte-li úřední překlad z/do jazyka, kontaktujte nás prosím ZDE.

 

Share Button
Zařazeno do témat: ,