Ceny technických překladů manuálů a grafických prací

  • 17.6.2018

 

Technické překlady angličtiny. Překlady manuálů s garancí kvality, termíny a konkurenční cenou. Překlady manuálů z anglického jazyka za nejlepší ceny. Účast ve výběrovém řízení samozřejmostí. Expresní kontakt na vedoucího překladatele překladů z angličtiny. Tel.: +420...

Technické překlady Z ANGLIČTINY. Překlady z oblasti medicínské techniky a laboratorních přístrojů: mikroskopy, inkubátory, nástroje – realizace tým MUDr Schwarze. Kratší návody k překladu do 20 NS = dodání do 1 pracovního týdne. Překlady certifikátů o shodě se soudním ověřením. Překlady manuálů s garancí kvality, termíny a konkurenční cenou. Překlady manuálů z německého jazyka za nejlepší ceny. Účast ve výběrovém řízení samozřejmostí. Expresní kontakt na vedoucího překladatele překladů z němčiny. Tel.: +420…

Poptávka po překladu technického manuálu do angličtiny, španělštiny, italštiny. Klientům byla cenová, termínová a technická nabídka vyjádřena v několika bodech: překlad do italštiny + španělštiny v příštím týdnu (překlad jedním překladatelem románských jazyků (zcela jistě lepší koordinace odborných termínů v těch dvou románských jazycích) za cenu 550 Kč / normovaná strana (jedná se asi o 9 – 10 NS).

NEEXPRESNÍ TECHNICKÝ PŘEKLAD V CENÁCH

Realizaci italštiny a španělštiny dvěma různými překladateli, termínově do 14 – 16 dnů ode dnešního dne a to za cenu: italština – 400 Kč / NS, španělština – 450 Kč / NS.

CENY TECHNICKÝCH EXPRESNÍCH A NEEXPRESNÍCH PŘEKLADŮ DO ANGLIČTINY

Překlad do anglického jazyka v příštím týdnu za cenu 400 Kč / NS, a v případě překladu za 14 dnů za cenu 290 Kč / NS.

ČASTÉ PŘEKLADY MANUÁLŮ ZA CENU 4oo KČ / NS: 

CENA GRAFICKÝCH PŘEKLADATELSKÝCH PRACÍ VE VĚCI PŘÍRUČEK

Grafické práce provedeme tak, aby klient obdržel graficky zdařilý dokument v PDF ve kterém budou pod sebou přehledně uspořádány 3 jazyky, tak jak je klient  zvyklý dostávat do rukou 3-jazyčné verze manuálů a návodů (i jako uživatel). Cena za grafiku v tomto rozsahu cca 3000 – 3500 Kč. Cena grafických prací se odvíjí od náročnosti dané práce: v případě tvorby např. úplně nové trojjazyčné verze manuálu o 20 stranách (ceny technických překladů), to může být 10 – 15 hod. práce grafika. Klient dodá českou anglickou verzi manuálu. My vytvoříme verzi anglicko-německo-italskou a tím je na světě trojjazyčný manuál. U dalších poptávek tohoto druhu, řešíme např. náhradu jedné jazykové verze v již existujících prokombinacích jazyků v manuálech.

GRAFIKA OBRÁZKŮ V TECHNICKÝCH PŘEKLADECH

K obrázkům v manuálu se grafik ptá, zda-li jsou nějaké původní podklady ve kterých by mohl texty pozměnit, protože jinak se překlad bude muset nacházet pod obrázky (Ceny technických překladů). Realizaci v příštím týdnu, nutno podmínit objednáním v pondělí, řekněme, do nějakých 14:00 cca.

PŘEKLADY TECHNICKÝCH TEXTŮ EXPRESNĚ 

Překlady dalších expresních technických celků realizujeme jako technický překlad či jako lokalizaci. Překlady manuálů do slovenčtiny – angličtiny – polštiny – němčiny – španělštiny: expresně. Nejčastější technické překlady, jsou objednávány, jako:

Individuální cenu za překlad technického manuálu – poptávejte ZDE.

 

Share Button
Zařazeno do témat: ,