Ceny technických překladů manuálů a grafických prací

  • 17.6.2021

 

Technické překlad angličtiny. Překlady manuálů s garancí kvality, termíny a konkurenční cenou. Překlady manuálů z anglického jazyka za nejlepší ceny. Účast ve výběrovém řízení samozřejmostí. Expresní kontakt na vedoucího překladatele překladů z angličtiny. Tel.: +420...

Technické překlad Z ANGLIČTINY. Překlady z oblasti medicínské techniky a laboratorních přístrojů: mikroskopy, inkubátory, nástroje – realizace tým MUDr. Schwarze. Expresní kontakt na vedoucího překladatele překladů z němčiny. Tel.: +420…

Poptávka po překladu technického manuálu do angličtiny, španělštiny, italštiny. Klientům byla cenová, termínová a technická nabídka vyjádřena v několika bodech: překlad do italštiny + španělštiny v příštím týdnu (překlad jedním překladatelem románských jazyků (zcela jistě lepší koordinace odborných termínů v těch dvou románských jazycích) za cenu 350 Kč / normovaná strana (jedná se asi o 9 – 10 NS).

NEEXPRESNÍ TECHNICKÝ PŘEKLAD V CENÁCH

Realizaci italštiny a španělštiny dvěma různými překladateli, termínově do 14 – 16 dnů ode dnešního dne a to za cenu: italština – 300 Kč / NS, španělština – 350 Kč / NS. Kratší návody k překladu do 20 NS = dodání do 1 pracovního týdne. Překlady certifikátů o shodě se soudním ověřením. Překlady manuálů s garancí kvality, termíny a konkurenční cenou. Překlady manuálů z německého jazyka za nejlepší ceny. Účast ve výběrovém řízení samozřejmostí. Nejlepší cenové množstevní nabídky, zpravidla od 180 Kč za zdrojovou či cílovou normovanou stranu.

Ceny technických expresních překladů

Překlad do anglického jazyka v příštím týdnu za cenu 300 Kč / NS, a v případě překladu za 14 dnů za cenu 290 Kč / NS. Druhá zajímavá poptávka se týkala překladu malého katalogu k výčepnímu zařízení z propracovanou grafikou a návodem. Klient jednoduše napsal: „Potřebuji překlad do ČJ při ponechání původní grafiky (typografické práce, tj. složitější úprava textu s obrázky / v obrázcích / upořádání stránky apod.). Je to možné, za jakou cenu ?“ Cena za takový expresní překlad graficky propracované dvojstrany do II. dne, činí 1000 Kč.

ČASTÉ PŘEKLADY MANUÁLŮ ZA CENU od 22o KČ / NS: 

CENA GRAFICKÝCH PŘEKLADATELSKÝCH PRACÍ VE VĚCI PŘÍRUČEK

Grafické práce provedeme tak, aby klient obdržel graficky zdařilý dokument v PDF ve kterém budou pod sebou přehledně uspořádány 3 jazyky, tak jak je klient  zvyklý dostávat do rukou 3-jazyčné verze manuálů a návodů (i jako uživatel). Cena za grafiku v tomto rozsahu cca 3000 – 3500 Kč. Cena grafických prací se odvíjí od náročnosti dané práce: v případě tvorby např. úplně nové trojjazyčné verze manuálu o 20 stranách (ceny technických překladů), to může být 10 – 15 hod. práce grafika. Klient dodá českou anglickou verzi manuálu. My vytvoříme verzi anglicko-německo-italskou a tím je na světě trojjazyčný manuál. U dalších poptávek tohoto druhu, řešíme např. náhradu jedné jazykové verze v již existujících prokombinacích jazyků v manuálech.

GRAFIKA OBRÁZKŮ V TECHNICKÝCH PŘEKLADECH

K obrázkům v manuálu se grafik ptá, zda-li jsou nějaké původní podklady ve kterých by mohl texty pozměnit, protože jinak se překlad bude muset nacházet pod obrázky (Ceny technických překladů). Realizaci v příštím týdnu, nutno podmínit objednáním v pondělí, řekněme, do nějakých 14:00 cca. Krátké manuály dodáme v ten samý den – 2stránkové prezentace, případně delší věci za 1-2 pracovní dny. U manuálů nad 200 normovaných stran, počítáme přibližně měsíc.

PŘEKLADY TECHNICKÝCH TEXTŮ EXPRESNĚ 

Překlady dalších expresních technických celků realizujeme jako technický překlad či jako lokalizaci. Překlady manuálů do slovenštiny – angličtiny – polštiny – němčiny – španělštiny: expresně. Nejčastější technické překlad, jsou objednávány, jako:

Individuální cenu za překlad technického manuálu – poptávejte ZDE.

 

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Ceny technických překladů manuálů a grafických prací