Expresní překlad z/do italštiny Praha 2

  • 1.12.2021
  • pro expresní překlad volejte 608 666 582
  • možnost velmi rychlého překladu s ověřením na Vinohradech
  • možnost nočního překladu s předáním druhý den ráno
  • cena expresního překladu do hodiny od 600 Kč za stranu

 

Expresní/soudně ověřené překlad v Praze expresně. Jazyky: ruština, angličtina, němčina, polština, italština, arabština, švédština a další jazyky. Otevírací doba PO - NE, 8 - 21 hodin. Expresní kontakt: 608 666 582

Expresní/soudně ověřené překlad v Praze expresně – v extrémních případech možnost dodání plnění v čase cca 60 minut v centru Prahy – Vinohrady, včetně donášky překladu do sídla klienta. Jazyky: ruština, angličtina, němčina, polština, italština, arabština, švédština, slovenština a další jazyky. Otevírací doba PO – NE, 8 – 21 hodin. Expresní kontakt: 608 666 582

Překlady s ověřením do 1 hodiny od zadání překladu. Překlady dokladů do angličtiny, ruštiny, polštiny, češtiny, němčiny, italštiny, arabštiny. Rychlý překlad za 1 hodinu jsme schopni zajistit formou zajištění tlumočníka ve vašem bydlišti, přičemž k tlumočníkovi docházíte sami a ten kratší překlad vyhotovuje na počkání, delší pak do několika málo hodin (zde se jedná o expresní překlad).

Cena expresního překladu je také účtována na normované strany

Cena expresního překladu je účtována dle finálního počtu normovaných stran, s možností zaokrouhlení započatých stran na strany celé – zcela jistě tak dochází u jednorázové 1. strany (ve věci zaokrouhlení překladů dalších stran, je věc otázkou dohody se zákazníkem, avšak logiky věci, tj. překlad do 1 hodiny, zpravidla nemůže obsahovat více, než 1-2 normované strany překladu a tak je spíše samozřejmostí, že se k otázce překladu více než 1-2 stran, za dobu kratší než 60 minut, nedostáváme (60 nebo 80 minut, kdy je realizován ověřený překlad 1 normované strany, lze považovat za super-expresní termín překladu na Vihoradech – Praha 2).

Ověřený překlad bez platby předem

Naší velikou výhodou, je možnost objednání nebo obdržení ověřeného překladu nebo překladu smlouvy na Vihoradech či v jiných lokalitách – BEZ PLATBY PŘEDEM. Profesionální právní zajištění, nám umožňuje vydat ověřený překlad (překlad vysvědčení), jako, jakoukoliv jinou službu či zboží v jiných oborech NA FAKTURU, a to jako pro jednotlivce, tak pro firmy. Výjimku tvoří cizí subjekty, bez trvalého pobytu na území ČR a společnosti, které sídlo v České republice nemají. Fyzické osoby bez kartičky trvalého pobytu, hradí fakturu za překlad předem.

Vihohrady – překlad s razítkem

Nejčastěji naši zákazníci definují poptávku překladů u ostatních jazyků mimo hlavní úřední angličtinu (která je specifickým oddílem – co do lokality pražské a co, do obsahu a četnosti zakázek na území Praha 1 a Praha 2) nebo jako kombinaci překladu s angličtinou jako expresní překlad do 1 hodiny, jako: technické překlad němčiny,  překlad z/do italštiny do 1 hodiny, překlad z a do slovenštiny, překlad s úředním ověřením do ruštiny do 1 hodiny, překlad do portugalštiny – i se soudním ověřením (včetně překladů rozsudků), překlad angličtiny, překlad maďarštiny – včetně překladů smluv do 1 dne.

PŘEKLADY VÝPISŮ REJSTŘÍKŮ TRESTŮ SE SOUDNÍM OVĚŘENÍM PRAHA

Překlady výpisů rejstříku trestů do němčiny se soudním ověřením Praha (možnost super expresního překladu „za dopoledne“). Překlady výpisů rejstříku trestů do ruštiny se soudním ověřením Praha (překlad expresní metodou). Překlady výpisů rejstříku trestů do italštiny se soudním ověřením Praha. Překlady výpisů rejstříku trestů do polštiny se soudním ověřením – mimo Prahu. Překlady výpisů rejstříku trestů se soudním ověřením do holandštiny se soudním ověřením Praha. Překlady výpisů rejstříku trestů do angličtiny se soudním ověřením Praha.

Překlad výpisu s ověřením v HLAVNÍM MĚSTĚ

Překlady výpisů (překlad francouzštiny, překlad němčiny, překlad výpisů do slovenštiny, překlad do holandštiny, překlad do arabštiny) rejstříku trestů, překlad obchodních smluv, překlad plných mocí s apostilou realizujeme na území Prahy Soudní překladatel a tlumočník německého jazyka, pracuje zpravidla na území Prahy 1 a Prahy 2 (převážně překlad: italské, anglické, ruské a slovenské).

Pro rychlé informace ohledně ověřených překladů nás kontaktujte prosím – ZDE.

 

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Expresní překlad z/do italštiny Praha 2