Příklad překladu návodu: italský jazyk

  • 24.1.2021

 

Přesně koncipované překlad technických manuálů/návodů. Expresní kontakt pro více informací: 608 666 582

Přesně koncipované překlad technických manuálů/návodů. Složité výrobní a stavebně-legislativní celky, stejně tak, jako prostší návody. Případný expresní kontakt pro více informací – i pro zadání rychlého krátkého překladu: +420 608 666 582

NÁVOD K SETU VIA-FERRATA: překlad z roku 2008

POUŽITÍ, USKLADNĚNÍ, KONTROLA, ÚDRŽBA: Tyto instrukce obsahují všechny potřebné informace pro správné užití nového Ocún setu Via-Ferrata. Jiné použití nebo špatná údržba mohou způsobit vážnou nehodu či úraz. K užití tohoto výrobku jsou oprávněni pouze školení nebo zkušení lezci, anebo lezci pod odborným dohledem.

PŘEKLAD Z ITALSKÉHO JAZYKA

Před každým použitím je nutné držet se instrukcí o bezpečnosti, správném užití a údržbě výrobku, uvedených v návodu. Tyto informace slouží k zajištění správné aplikace výrobku. Nicméně lze jen těžko uvést všechna případná nebezpečí, tudíž tyto informace nemohou nahradit osobní znalosti a zkušenosti. Jen uvedené užití je správné, jiné užití je zakázané. Odpovědnost a riziko nese ve všech případech sám uživatel.

V PRŮBĚHU LET, SE PAK ROZVÍJÍ SPOLUPRACÍ S DALŠÍMI PŘEKLADATELI

Nejčastěji naši zákazníci definují svoji poptávku jako: expresní překlad do německého jazyka, technické překlad z/do němčiny, překlad z/do švédštiny, překlad manuálů a technických příruček, překlad z, do italštiny, překlad z a do angličtinytechnické překlad, překlad do slovenštiny, překlad do ruštiny, překlad z/do ruštiny, překlad z ruštiny, překlad do anglického jazyka, překlad manuálu, překlad manuálu z ruštiny.

Pro překlad manuálu nás prosím kontaktujte na našich kontaktech – uvedených kompletně ZDE. 

 

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Příklad překladu návodu: italský jazyk