Příklad překladu návodu: italský jazyk

  • 24.1.2021

 

Přesně koncipované překlad technických manuálů/návodů. Expresní kontakt pro více informací: 608 666 582

Přesně koncipované překlad technických manuálů/návodů. Složité výrobní a stavebně-legislativní celky, stejně tak, jako prostší návody. Případný expresní kontakt pro více informací – i pro zadání rychlého krátkého překladu: +420 608 666 582

NÁVOD K SETU VIA-FERRATA: překlad z roku 2008

POUŽITÍ, USKLADNĚNÍ, KONTROLA, ÚDRŽBA: Tyto instrukce obsahují všechny potřebné informace pro správné užití nového Ocún setu Via-Ferrata. Jiné použití nebo špatná údržba mohou způsobit vážnou nehodu či úraz. K užití tohoto výrobku jsou oprávněni pouze školení nebo zkušení lezci, anebo lezci pod odborným dohledem.

PŘEKLAD Z ITALSKÉHO JAZYKA

Před každým použitím je nutné držet se instrukcí o bezpečnosti, správném užití a údržbě výrobku, uvedených v návodu. Tyto informace slouží k zajištění správné aplikace výrobku. Nicméně lze jen těžko uvést všechna případná nebezpečí, tudíž tyto informace nemohou nahradit osobní znalosti a zkušenosti. Jen uvedené užití je správné, jiné užití je zakázané. Odpovědnost a riziko nese ve všech případech sám uživatel.

V PRŮBĚHU LET, SE PAK ROZVÍJÍ SPOLUPRACÍ S DALŠÍMI PŘEKLADATELI

Nejčastěji naši zákazníci definují svoji poptávku jako: expresní překlad do německého jazyka, technické překlad z/do němčiny, překlad z/do švédštiny, překlad manuálů a technických příruček, překlad z, do italštiny, překlad z a do angličtinytechnické překlad, překlad do slovenštiny, překlad do ruštiny, překlad z/do ruštiny, překlad z ruštiny, překlad do anglického jazyka, překlad manuálu, překlad manuálu z ruštiny.

Pro překlad manuálu nás prosím kontaktujte na našich kontaktech – uvedených kompletně ZDE. 

 

Share Button
Zařazeno do témat: ,