Set manulů: překlad z německého jazyka

  • 25.1.2014
Překlady manuálů z německého jazyka. Pro informace ohledně specializovaných technických překladech a cenách, nás kontaktujte na expresním kontaktním telefonu: 608 666 582.

Překlady manuálů z německého jazyka. Pro informace ohledně specializovaných technických překladech a cenách, nás kontaktujte na expresním kontaktním telefonu: 608 666 582.

Pro našeho importního klienta jsme minulý týden přeložili dva manuály ke strojům z německého jazyka. Na překladu pracoval náš kolega expertní překladatel s více, než 20ti letou praxí v oblasti technických překladů z němčiny. Překlad čítal celkem 90 normostránek německého textu, v češtině pak cca 85 stran. Celá práce trvala celkem 12 dní a kolega v ní využil všech svých dosavadních znalostí. Překladu manuálu věnoval maximální píli. Text byl klasickým manuálem v němčině v editovatelné podobě – formát word. Ten obsahoval, souvislý text, text v bodech, tabulky, popisky, obrázky a popisky obrázků: vše v technické němčině.

Technické překlady: němčina, formát

U podobných zakázek respektujeme grafické rozložení dokumentu a u editovatelných formátů pouze vpisujeme do textu. U dalších formátů je vše řešeno na bázi dohody. Je možno měnit PDF formát, pracovat v DWG 3D formát. U needitovatelných obrázků v textových souborech dodáváme popisy obrázků ve zvláštní legendě. Dodá-li klient požadovanou nomenklaturu, je samozřejmostí se jí plně řídit a respektovat ji v celém textu českého překladu z němčiny. Nejčastější formáty pro překlad manuálů: .odt, .pdf., jpg. Typologie jazyková v kombinaci s němčinou: čeština. Nejčastěji naši zákazníci definují svoji poptávku jako: expresní překlad do německého jazyka, technické překlady z/do němčiny, překlady z/do švédštiny, překlady manuálů a technických příruček, překlady z, do italštiny, překlady z a do angličtinytechnické překlady, překlady do slovenštiny, překlady do ruštiny, překlady z/do ruštiny, překlady z ruštiny, překlady do anglického jazyka, překlad manuálu, překlad manuálu z ruštiny.

Překlad manuálů do německého jazyka:

  • rychlé vypracování cenové nabídky
  • profesionální kalkulace i u náročnějších formátů
  • realizace grafické složky manuálu
  • dosažení 95 – 100 % shody s originálem /dle kvality dodaného originálu/
  • racionální termín pro realizaci celého manuálu
  • výchozí verze pro překlad do němčiny: angličtina, francouzština, čeština, slovenština, italština
  • překlad v náročnějších formátech a kalkulace dle normované strany
  • překlad databází Excel – kalkulace na stranu

Žádáte-li od nás překlad manuálu z německého jazyka, kontaktujte nás ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,