Technicko-hospodářské překlad do švédštiny

  • 9.9.2013
Technické překlad do švédštiny z českého a anglického jazyka za nejlepší cenu na trhu a v nejvyšší kvalitě. Překlad rodilým mluvčím švédštiny, filologem či inženýrem v technických oborech strojírenství a elektrotechnika. Tým akademických překladatelů, tel: 608 666 582.

Technické překlad do švédštiny z českého a anglického jazyka za nejlepší cenu na trhu a v nejvyšší kvalitě. Překlad rodilým mluvčím švédštiny, filologem či inženýrem v technických oborech strojírenství a elektrotechnika. Tým akademických překladatelů, tel: 608 666 582.

Naše dva týmy pro švédské překlad, pro překlad technicko-hospodářské, jsou složeny z původních mluvčích daných jazyků. Jeden tým pro technické švédské překlad je česko-švédské provenience, druhý švédsko-německé. Oba tými překládají z anglického jazyka. Z češtiny tým první. Obadva týmy jsou tedy schopny přeložit do švédštiny na úrovni rodilých mluvčích z jazyků: švédština, němčina, čeština. Nejčatější variantou našich zákazníků – pro výchozí jazyk – je právě čeština, nebo angličtina. Němčina – cca 5 % textů. Česko-švédský tým čítá: 3 specialisty pro překlad angličtina-čeština-švédština. Švédský tým, specialisty 2, řada: němčina, norština, angličtina, švédština.

Překlady do švédštiny: výroba

Kovovýroba je také chemie, ale specifická a spíše technická: tu můžeme zařadit do druhé  zmíněné skupiny překladů do švédštiny. To samé platí pro překlad bezpečnostních listů z/do švédštiny. Pro ty máme u nás v týmu všeobecně rozvětvenou základnu. U témat lékařských, mikrobiologických a specificky chemických, je nutno předem jednat a požádat o rozšíření technického týmu. Překlady do švédštiny realizujeme v mutacích: angličtina-švédština, čeština-švédština: technický a medicínský překlad, němčina-švédština – technický, medicínský, impaktový překlad, norština-švédština: překlad manuálů. Pro výrobu realizujeme do švédštiny cca 5 překladatelských projektů měsíčně. Jedná se zpravidla o rozsahy v řádu desítek až stovek normovaných stran textu ve formátech: .pdf, .doc, .xls.

Překlady do švédštiny: benefity

  • stálý překladatelský tým
  • vysoká odborná úroveň výsledného textu
  • nadstandardní technické zpracování
  • překlad do švédštiny z více jazyků
  • grafika, DTP
  • pokročilé formáty / neúplné formáty
  • výstupy z dat / export, import

Nejčastěji naši zákazníci definují svoji poptávku jako: expresní překlad do německého jazyka, technické překlad němčiny, překlad švédštiny,
překlad manuálů, překlad italštiny, překlad angličtinytechnické překlad, překlad slovenštiny, překlad do ruštiny, překlad do ruštiny,
překlad z ruštiny, překlad do anglického jazyka, překlad manuálu, překlad manuálu z ruštiny.

Žádáte-li jakýkoliv překlad, ale především technický a ekonomicko-hospodářský, do švédského jazyka, kontaktujte nás ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat:

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Technicko-hospodářské překlad do švédštiny