Technicko-hospodářské překlady do švédštiny

  • 9.9.2013
Technické překlady do švédštiny z českého a anglického jazyka za nejlepší cenu na trhu a v nejvyšší kvalitě. Překlad rodilým mluvčím švédštiny, filologem či inženýrem v technických oborech strojírenství a elektrotechnika. Tým akademických překladatelů, tel: 608 666 582.

Technické překlady do švédštiny z českého a anglického jazyka za nejlepší cenu na trhu a v nejvyšší kvalitě. Překlad rodilým mluvčím švédštiny, filologem či inženýrem v technických oborech strojírenství a elektrotechnika. Tým akademických překladatelů, tel: 608 666 582.

Naše dva týmy pro švédské překlady, pro překlady technicko-hospodářské, jsou složeny z původních mluvčích daných jazyků. Jeden tým pro technické švédské překlady je česko-švédské provenience, druhý švédsko-německé. Oba tými překládají z anglického jazyka. Z češtiny tým první. Obadva týmy jsou tedy schopny přeložit do švédštiny na úrovni rodilých mluvčích z jazyků: švédština, němčina, čeština. Nejčatější variantou našich zákazníků – pro výchozí jazyk – je právě čeština, nebo angličtina. Němčina – cca 5 % textů. Česko-švédský tým čítá: 3 specialisty pro překlad angličtina-čeština-švédština. Švédský tým, specialisty 2, řada: němčina, norština, angličtina, švédština.

Překlady do švédštiny: výroba

Kovovýroba je také chemie, ale specifická a spíše technická: tu můžeme zařadit do druhé  zmíněné skupiny překladů do švédštiny. To samé platí pro překlady bezpečnostních listů z/do švédštiny. Pro ty máme u nás v týmu všeobecně rozvětvenou základnu. U témat lékařských, mikrobiologických a specificky chemických, je nutno předem jednat a požádat o rozšíření technického týmu. Překlady do švédštiny realizujeme v mutacích: angličtina-švédština, čeština-švédština: technický a medicínský překlad, němčina-švédština – technický, medicínský, impaktový překlad, norština-švédština: překlady manuálů. Pro výrobu realizujeme do švédštiny cca 5 překladatelských projektů měsíčně. Jedná se zpravidla o rozsahy v řádu desítek až stovek normovaných stran textu ve formátech: .pdf, .doc, .xls.

Překlady do švédštiny: benefity

  • stálý překladatelský tým
  • vysoká odborná úroveň výsledného textu
  • nadstandardní technické zpracování
  • překlad do švédštiny z více jazyků
  • grafika, DTP
  • pokročilé formáty / neúplné formáty
  • výstupy z dat / export, import

Nejčastěji naši zákazníci definují svoji poptávku jako: expresní překlad do německého jazyka, technické překlady němčiny, překlady švédštiny,
překlady manuálů, překlady italštiny, překlady angličtinytechnické překlady, překlady slovenštiny, překlady do ruštiny, překlady do ruštiny,
překlady z ruštiny, překlady do anglického jazyka, překlad manuálu, překlad manuálu z ruštiny.

Žádáte-li jakýkoliv překlad, ale především technický a ekonomicko-hospodářský, do švédského jazyka, kontaktujte nás ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: