Technické překlady z francouzštiny

Překlady do francouzštiny

Technické překlady – francouzština: Veškeré technické překlady v rámci aktuálních i méně běžných oborů. Překlady technických manuálů a dalších prospektů v rámci jazyků: angličtina, francouzština, slovenština, ruština. Vše i s vytvořením překladové paměti pro další využití ve firemních překladech se shodnou terminologií. Grafika ® a její pokročilé zpracování: odstranění grafických chyb v manuálu, nahrazení jazykových verzí do původního framework Expresní kontakt pro více informací na tel: 608 666 582

Technické zpracování překladů do francouzštiny probíhá v našem týmu dle pravidla odbornosti. 9 našich kolegů se věnuje překladům bezpečnostních listů, další se specializují na katalogy a technické manuály. Prostřednictvím překladu do francouzštiny(a překladu z angličtiny, ruštiny nebo češtiny) je realizována i série protokolů o zkoušce a návrhy štítků / návrhy etiket a kontrola grafického návrhu / „překlad“ a vydání nových bezpečnostních listů. Ty jsou dodány v .xls a obsahují zákonné bezpečnostní a technické informace k překladům.

TECHNICKÉ PŘEKLADY FRANCOUZŠTINY: CHEMIE

Téže protokoly stejného technického charakteru o přesné zkoušce jsou ve formátech .xls (technické překlady z francouzštiny). Protokol o přesné zkoušce obsahuje vygenerované a klientem doporučené termíny jako: Název zahraničního (francouzského / u chemických oborů – tj. překladů bezpečnostních listů, se jedná o informaci ohledně 1. dovozce nebo prodejce). Název technického distribuovaného výrobku, Výrobní číslo. zcela určitě obsahuje (a pokud neobsahuje / je vyžadováno, aby obsahovalo) jako: Testy jsou dodávány dle zkušebního předpisu hlavního distributora / výrobce, Testování shody s technickou doprovodnou dokumentací, Zkoušky ochrany, atd.

Žádáte-li technický překlad z/do francouzského jazyka, kontaktujte nás ZDE.

Další články na webu:

Share Button