Zadání výběrového řízení na nákup CNC ohýbačky trubek – překlad do anglického jazyka

  • 9.9.2013
4 z našich kolegů - expertů pro anglický odborný jazyk pracují 7 dní v týdnu a vyhotovují překlady s celkovou kapacitou více, než 1500 NS/měsíc. Expresní kontakt pro více informací ohledně překladů z/do polštiny: 608 666 582

4 z našich kolegů – expertů pro anglický odborný jazyk pracují 7 dní v týdnu a vyhotovují překlady s celkovou kapacitou více, než 1500 NS/měsíc. Expresní kontakt: 608 666 582

Celkem 12 stran ve formátu PDF s hlavičkou EU, to byl požadavek klienta. Žádal nejlepší cenovou nabídku a časovou dotaci do 3 pracovních dnů. Splnili jsme, úkolu se ujal náš kolega, zkušený překladatel v technicko-hospodářských překladech do anglického jazyka. Samotný text velmi mnoho připomínal právní text, tedy smlouvu mezi smluvními stranami a byl náročný co do terminologie a rozvitosti formulací v právním prostředí.

Překlad výběrového řízení

Kolega si s textem nakonec do zmíněných 3 pracovních dní poradil, i když se jednalo překlad přes víkend. Celkových 17 normovaných stran zabralo kolegovi 3 intenzivnější práce a klient dostal v pondělí svůj překlad na hodinu přesně, tedy v 8:59 ráno. Podobných hospodářsko-technických překladů (nejenom těch s hlavičkou EU) dostáváme týdně několik. Zabývá se jimi právě náš kolega/soudní tlumočník jazyka anglického/ ve spolupráci s týmovým překladatelem: jeho anglickým kolegou.

Překlady do anglického jazyka: 20 překladatelů

Pojmu „týmový překladatel“ využíváme v našem uskupení překladatelů poměrně často, neboť čítáme asi 20 takových dvojic, které jsou zvyklé spolu pracovat. Často to bývá právě dvojice složená s českého soudního tlumočníka daného jazyka a dalšího rodilého mluvčího, jako např.: angličtina + rodilý mluvčí, švédština + rodilý mluvčí, ruština + rodilý mluvčí, apod. Nejčastěji naši zákazníci definují poptávku překladů, jako: technické překlady němčiny,  překlady z/do italštiny, překlady z a do slovenštiny, překlady do ruštiny, překlady do portugalštiny, překlady angličtiny, překlad z polštiny, překlady maďarštiny, překlady bulharštiny, překlady slovinštiny, překlady švédštiny, překlady turečtiny, překlady do španělštiny, překlady do francouzštiny, překlady do holandštiny.

 

German-holand and german-sweden tecnical translations

Žádáte-li od nás náročnější technicko-hospodářský překlad do angličtiny, kontaktujte nás prosím ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: , , ,