Technické překlady z polštiny a dalších jazyků – pokračování

Překlad z oblasti technicko-hospodářské. Expresním telefonu 7 dní v týdnu: 608 666 582

Překlady do polštiny a překlady s ověřením. Farmacie, technika, medicína. certifikovaný polský překlad. Překlad z oblasti technicko-hospodářské, jazyk: polština. Expresním telefonu 7 dní v týdnu: +420 608 666 582

Technické překlady z polštiny: I Polsko je státem s velikým výrobním potenciálem a polština je vlastně jazykem, jehož mluvčích nežije v našem státě zrovna poskrovnu. Co ale platí i u ostatních jazyků, platí i pro polštinu a překladatele polštiny, tedy fakt, že kvalitní překlad musí vyhotovit člověk – překladatel (odborník), tedy člověk, který se překládáním zabývá jako hlavní profesí.

POLSKÉ TECHNIKÉ PŘEKLADY – 10 Ø

Technické překlady z dalších jazyků: Neexistuje země v Evropě, ze které by se nedovážel do ČR alespoň jediný produkt: potraviny, výrobky, komodity, suroviny… To vše si vyžaduje kvalitní a normy splňující dokumentaci, stejně tak jako samotné zboží. Z normu lze u překladů do polštiny považovat překlad cca 10 normovaných stran denně. Ty realizujeme zpravidla po nepříliš dlouhé rozvaze: cca 2- dnů přípravy. Polské technické překlady lze také samozřejmě opatřit soudně znaleckým překladem potvrzujícím jeho případnou shodu i pro české či polské lustrující úřady. Nejčastěji naši zákazníci definují poptávku překladů, jako: technické překlady němčiny,  překlady z/do italštiny, překlady z a do slovenštiny, překlady do ruštiny, překlady do portugalštiny, překlady angličtiny, překlad z polštiny, překlady maďarštiny, překlady bulharštiny, překlady slovinštiny, překlady švédštiny, překlady turečtiny, překlady do španělštiny, překlady do francouzštiny, překlady do holandštiny.

Expertní překlad do portugalštiny

Žádáte-li od nás technický, nebo hospodářský překlad z/do polštiny, kontakt naleznete prosím ZDE.

Share ButtonŠtítky: ,