Ověřené překlad Újezd, Praha 1

  • 26.12.2020

Překlady vysvědčení s doložkou

Také realizujeme překlad vysvědčení ze základních škol pro identické účely, tj. všechny pražské školy. Důvody tohoto překladu: odstěhování rodiny s malými dětmi do zahraničí a zahraniční základní škola si žádá ročníková vysvědčení žáka základní školy či případné posudky. Nejčastější překlad maturitního vysvědčení: angličtina, němčina, italština). Další časté překlad pro pedagogické účely: – zde překlad od klinického psychologa s autorizací překladu na posudku nebo písemném / textovém ohodnocení žáka.

Překlad vysvědčení: Praha 1

Maturitní vysvědčení překládáme do ruštiny nejenom v Praze 1, jak vyplývá z této poptávky, ale také v celé Praze a pro naše zákazníky studenty a rodiče studentů v celé ČR. Překlad maturitního vysvědčení do ruštiny dodáváme zákazníkům přibližně do 1 – 3 dnů od zadání překladu. Objednání překladu vysvědčení probíhá v 99 % případů E-mailem s případnou telefonickou konzultací s pedagogem / psychologem nebo překladatelem.

Share Button
Zařazeno do témat: , ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Ověřené překlad Újezd, Praha 1