Poptávka po překladu LÉKAŘSKÝCH ZPRÁV zo SLOVENSKÉHO JAZYKA

  • 16.3.2021
Překlady onkologie, urologie. Medicínské překlad patří mezi velmi často využívanou službu. Překlad v oboru medicína farmacie vypracovávají naši kolegové: lékař nebo farmaceut. Překlady propouštěcích zpráv a zdravotní dokumentace od českých a německých lékařů pro další využití českých pacientů. Expresní kontakt: +420 608 ...

Expresní překlad lékařských zpráv do němčiny. Překlady pro IKEM, překlad pro Masarykův onkologický ústav Brno, překlad pro Východoslovenský onkologický ústav Košice. Expresní informace/nacenění textu – překladu lékařské zprávy/termínech, nebo systému práce lékaře a jeho termínech, nás kontaktuje tým MUDr. Schwarze, i expresně a to zde: +420 608 666 582.

Citace poptávky 16. 3. 2018: Potrebobala by som preklad lekarskej spravy SLOVENSKÉHO onkologickeho pacienta – kozne zo slovenciny do nemciny, bolo by to mozne ? Klientka dostává odpověď , co do ceny a termínu za překlad LÉKAŘSKÉ ZPRÁVY DO NĚMČINY. Překlad je určen pro tým MUDr. Schwarze a cena je definována, jako cena jednu cílovou normovanou stranu překladu DO NĚMECKÉHO JAZYKA. Klientka s cenou souhlasí – a překlad objednává. Termín vypracování zprávy: následující pondělí 15:00. Cíl: získat shodný překlad v německém jazyce pro účely další léčby. Klientům pro účely další léčby nabízíme zpravidla překlad bez soudně znaleckého razítka. Naopak překlad lékařských zpráv, naopak určených pro jiné účely: školní zařízení, posudkový lékař, vízum, zaměstnavatel – provádíme se soudně znaleckým razítkem.

Preklad LEKARSKEJ SPRÁVY: Onkologický ÚSTAV východné slovensko: melanom

Ústav vydávající zprávu: Východoslovenský onkologický ústav, a.s., Rastislavova č. 43, 041 91 Košice. Ambulacia klnickej onkológie 2. Odborný fragment zprávy ve slovenském jazyce: MELANOMA MAL. DORSI PEDIS, nadále: Mal. melanom reg. femoris 1, recidiva. Další odborné fragmenty „správy“ (slovensky) pro překlad: CT nález v pravej maxilárnej dutine stacionárny patol. obsah priemeru /// Překlady pro další významná onkologická zařízení v ČR, jako Masarykův onkologický ústav – Brno, nebo IKEM – Praha, apod.

Žádáte-li překlad z oblasti medicíny, kontaktujte nás ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,