Poptávka po překladu LÉKAŘSKÝCH ZPRÁV zo SLOVENSKÉHO JAZYKA

  • 16.3.2021
Překlady onkologie, urologie. Medicínské překlad patří mezi velmi často využívanou službu. Překlad v oboru medicína farmacie vypracovávají naši kolegové: lékař nebo farmaceut. Překlady propouštěcích zpráv a zdravotní dokumentace od českých a německých lékařů pro další využití českých pacientů. Expresní kontakt: +420 608 ...

Expresní překlad lékařských zpráv do němčiny. Překlady pro IKEM, překlad pro Masarykův onkologický ústav Brno, překlad pro Východoslovenský onkologický ústav Košice. Expresní informace/nacenění textu – překladu lékařské zprávy/termínech, nebo systému práce lékaře a jeho termínech, nás kontaktuje tým MUDr. Schwarze, i expresně a to zde: +420 608 666 582.

Citace poptávky 16. 3. 2018: Potrebobala by som preklad lekarskej spravy SLOVENSKÉHO onkologickeho pacienta – kozne zo slovenciny do nemciny, bolo by to mozne ? Klientka dostává odpověď , co do ceny a termínu za překlad LÉKAŘSKÉ ZPRÁVY DO NĚMČINY. Překlad je určen pro tým MUDr. Schwarze a cena je definována, jako cena jednu cílovou normovanou stranu překladu DO NĚMECKÉHO JAZYKA. Klientka s cenou souhlasí – a překlad objednává. Termín vypracování zprávy: následující pondělí 15:00. Cíl: získat shodný překlad v německém jazyce pro účely další léčby. Klientům pro účely další léčby nabízíme zpravidla překlad bez soudně znaleckého razítka. Naopak překlad lékařských zpráv, naopak určených pro jiné účely: školní zařízení, posudkový lékař, vízum, zaměstnavatel – provádíme se soudně znaleckým razítkem.

Preklad LEKARSKEJ SPRÁVY: Onkologický ÚSTAV východné slovensko: melanom

Ústav vydávající zprávu: Východoslovenský onkologický ústav, a.s., Rastislavova č. 43, 041 91 Košice. Ambulacia klnickej onkológie 2. Odborný fragment zprávy ve slovenském jazyce: MELANOMA MAL. DORSI PEDIS, nadále: Mal. melanom reg. femoris 1, recidiva. Další odborné fragmenty „správy“ (slovensky) pro překlad: CT nález v pravej maxilárnej dutine stacionárny patol. obsah priemeru /// Překlady pro další významná onkologická zařízení v ČR, jako Masarykův onkologický ústav – Brno, nebo IKEM – Praha, apod.

Žádáte-li překlad z oblasti medicíny, kontaktujte nás ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,

REPUBLISHING TERMS

You may republish this article online or in print under our Creative Commons license. You may not edit or shorten the text, you must attribute the article to Překlady / i-Translators.eu and you must include the author’s name in your republication.

If you have any questions, please email vigatogustav@seznam.cz

License

Creative Commons License AttributionCreative Commons Attribution
Poptávka po překladu LÉKAŘSKÝCH ZPRÁV zo SLOVENSKÉHO JAZYKA