Překlad průkazu o pracovní neschopnosti

  • 13.12.2018
Překlady pro německé pojišťovny, AOK

Překlady průkazu o neschopnosti (i expresně). Překlady kardiochirurgie, onkologie, urologie. Medicínské překlady patří mezi velmi často využívanou službu. Překlad v oboru medicína farmacie vypracovávají naši kolegové: lékař nebo farmaceut. Překlady propouštěcích zpráv a zdravotní dokumentace od českých a německých lékařů pro další využití českých pacientů. Expresní kontakt: +420 608 …

  • rychlý překlad průkazu o neschopnosti do PDF s razítkem lékaře
  • odborný překlad pro pojišťovací domy v Čechách a Německu
  • možnost obdržení překladu téže den
  • rychlý kontakt: 608 666 582

Překlad průkazu o neschopnosti provádíme do druhého dne nebo expresně téže den. Klient zpravidla žádá PDF hybridní překlad lékařem s kulatým razítkem – zasláno jako PDF. Překlad neschopenky pro AOK a další  naopak české pojišťovny, provádí tým MUDr. Schwarze cca 20 x do měsíce pro české pacienty a rekonvalescenty.

Pracovní neschopnost – překlad MUDr. Schwarz

Ověřené lékařské překlady do německého jazyka (německé pojišťovny AOK – překlad) nebo z němčiny jsou plněny z/do: němčiny, angličtiny, francouzštiny. Další lékařské překlady dokumentací pak pro jako překlad z/do: angličtiny a ruštiny, ukrajinštiny a francouzštiny či dalších jazyků: polština, maďarština, chorvatština, slovinština. Termíny pro přeložení krátkých zpráv: 1 – 3 pracovní dny. Expresní termíny dodání překladu lékařských zpráv: individuálně (domluva s MUDr. Schwarzem). Úspěšné objednání, stanovení ceny překladu: jednotkové ceny – přesné účtování. Překládající lékař: MUDr. Schwarz (němčina, angličtina, čeština), MUDr. Schwarz(němčina, čeština, ruština).

Překlad průkazu o neschopnosti– kontakt ZDE.

Share Button
Zařazeno do témat: ,