Expresní překlad smlouvy do angličtiny: 10:00 – 14:00

Expresní právní překlady do angličtiny. Expresní kontakt: 608 666 582.

Expresní právní překlady do angličtiny. Expresní překlady dalších dokladů s ověřením. Expresní překlad anotací a lékařských zpráv. Expresní kontakt: +420 608 666 582.

Překlad smlouvy (Zprostředkovatelská smlouva-neexkluzivní/PROCUREMENT CONTRACT-non-exclusive) spadá do oblasti obchodních překladů, jedná-li se o kontrakt obchodní, a do oblasti právních překladů v každém případě, nebot samotný institut smlouvy je vázán na výkon práva a tak je právním dokumentem.

Expresní překlad smlouvy: zadání

Od klienta jsme obdrželi v 9:30 rychlý požadavek na ještě rychlejší překlad smlouvy do anglického jazyka, ten byl otázkou několika málo hodin u dokumentu dlouhého 4,5 normovaných stran. Překlad se vztahoval na obchod uzavíraný klientem v Praze a bylo nutno jej dodat opravdu před uzavřením obchodu.

Expresní překlad smlouvy: termín

To se nám do dané 14. hodiny podařilo a překla 5 normovaných stran v cílové angličtině vydal za 4 hodiny intenzivní práce přes poledne. Klient dostal překlad své zprostředkovatelské smlouvy včas a v odpovídající kvalitě. Do 12 hodin od doručení překladového materiálu, jsme schopni vypracovat expresní překlad do anclického jazyka v rozsahu až 8 NS. V extrémních případech odůvodněných okolnostmi, jsme schopni na překladu smlouvy do angličtiny pracovat i v týmu, tzn. navýšit překladový výkon až na 50 NS denně. Vysvětlivky: NS = normovaná strana. 

Žádáte-li o překlad zprostředkovatelské, nebo jiné smlouvy do anglického jazyka – kontaktujte nás ZDE.

Právní překlady a překlady smluv pro firemní subjekty

ShareŠtítky: , , ,