Soudní překlad oddacího listu

Překlady výpisů z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420...

Překlady výpisů z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420…

Poptávka na zhotovení překladu soudní překlad oddacího listu: 1x z angličtiny do němčiny, 1x z angličtiny do češtiny. V příloze zaslány náhledy oddacího listu: přední a zadní strana + americká apostille pro překlad z anglického jazyka. Dotaz na cenu v korunách.

Soudní překlad oddacího listu

Cena za překlad dokumentů se soudním ověřením do českého jazyka je účtována v českých korunách za normovanou stranu, cena překladu z anglického do německého jazyka u ověřených překladů je účtována za normovanou stranu. U ověřených překladů se započaté strany zaokrouhlují na celé strany. Předání překladů v centru Prahy či případně zasílána na poštovní adresu klienta (adresa domů, PO BOX apod.) – za předpokladu dodání originálů. Varianta bez originálů: ano. Varianta překladu a zaslání scanu soudně ověřeného překladu: ano. Pro úspěšné objednání klient dodává fakturační údaje dle platného občanského průkazu včetně vašeho rodného čísla.

Soudní překlad oddacího listu

Opakovaná, podobná poptávka na překlad apostille téže den: Poptávka – překlad rodného listu s apostille z angličtiny do češtiny a francouzštiny. Nabídka: – překlad 1 NS do českého jazyka za angličtiny za cenu úředního úkonu v korunách za / normovanou stranu (předání v centru Prahy), – překlad 1 NS do francouzského za angličtiny za cenu úředního úkonu v korunách za / normovanou stranu (předání v centru Prahy).

Soudní překlad oddacího listu

Technická poznámka: Cílové strany se zaokrouhlují u soudních překladů na celou stranu směrem nahoru. Předání svázaného překladu, po dodání originálů, na místě, v centru Prahy oproti přijímacímu protokolu referentem ověřených překladů, adresa: Praha 1 dle konkértní situace. Náležitosti, které klient k ověřenému překladu přinese s sebou: OP a originály.

Žádáte-li soudní překlad oddacího listu: kontaktujte nás prosím ZDE.

Share