Soudní překlad oddacího listu

  • 20.6.2017
Překlady výpisů z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420...

Překlady výpisů z rejstříku trestů a výpisů obchodních: angličtina, němčina a další. Překlad diplomů do angličtiny a němčiny. Překlady maturitních a ročníkových vysvědčení do angličtiny a němčiny Překlady životopisů do portugalštiny. Překlady plných mocí do angličtiny a němčiny. Překlady potvrzení do angličtiny a němčiny. Překlady výpisů do angličtiny a němčiny: Překlady všech diplomů z latinského do anglického a německého jazyka s úředním ověřením. Překlady z českých a slovenských univerzit. Expresní kontakt: +420…

  • soudní překlad oddacího listu expresně
  • sleva 21 % na překlad pro neplátce DPH
  • expresní kontakt a objednání: 608 666 582

Poptávka na zhotovení překladu soudní překlad oddacího listu: 1x z angličtiny do němčiny, 1x z angličtiny do češtiny (Soudní překlad oddacího listu). V příloze zaslány náhledy oddacího listu: přední a zadní strana + americká apostille pro překlad z anglického jazyka. Dotaz na cenu v korunách.

Soudní překlad oddacího listu

Cena za překlad dokumentů se soudním ověřením do českého jazyka je účtována v českých korunách za normovanou stranu, cena překladu z anglického do německého jazyka u ověřených překladů je účtována za normovanou stranu (soudní překlad Praha). U ověřených překladů (soudní překlad oddacího listu a dalších typů matričních dokladů) se započaté strany zaokrouhlují na celé strany. Předání překladů v centru Prahy či případně zasílána na poštovní adresu klienta (adresa domů, PO BOX apod.) – za předpokladu dodání originálů. Varianta bez originálů: ano. Varianta překladu a zaslání scanu soudně ověřeného překladu: ano. Pro úspěšné objednání klient dodává fakturační údaje dle platného občanského průkazu včetně vašeho rodného čísla.

SOUDNÍ PŘEKLADY: 1 NS

Opakovaná, podobná poptávka na překlad apostille téže den: Poptávka – překlad rodného listu s apostille z angličtiny do češtiny a francouzštiny. Nabídka: – překlad 1 NS do českého jazyka za angličtiny za cenu úředního úkonu v korunách za / normovanou stranu (předání v centru Prahy (soudní překlad Praha), – překlad 1 NS do francouzského za angličtiny za cenu úředního úkonu v korunách za / normovanou stranu (předání v centru Prahy).

Oddací list: originály, překlad

Technická poznámka: Cílové strany se zaokrouhlují u soudních překladů na celou stranu směrem nahoru. Předání svázaného překladu, po dodání originálů, na místě, v centru Prahy oproti přijímacímu protokolu referentem ověřených překladů, adresa: Praha 1 dle konkértní situace. Náležitosti, které klient k ověřenému překladu přinese s sebou: OP a originály. V rámci Prahy 1 realizujeme soudní překlad oddacího listu (soudní překlad Praha).  a dalších dokladů do 1-3 pracovních dní. V případě EXPRESNÍ poptávky po překladu oddacího / rodného listu, jsme schopni překlad dodat v termínech: 1 pracovní den, anebo v termínu 2 hodiny od zadání překladu.

TERMÍNY DODNÍCH PŘEKLADŮ

Ověřený překlad, jsme schopni dodat v termínech: 1 pracovní den, případně v termínu 120 minut od zadání překladu, anebo v EXTRÉMNÍM případě – do 60 minut od zadání překladu (může platit pro expresní požadavky na hybridní formu PŘEKLADU maturitního VYSVĚDČENÍ / pro běžný papírový překlad vysvědčení, certifikátu – při dosažení optimální časové disponibility tlumočníka v Praze 1, Praze 2). Lokace pro předání papírových překladů Expresní metodou: Praha 1, Praha 2, Praha 3.

Žádáte-li soudní překlad oddacího listu: kontaktujte nás prosím ZDE.

Ověřené překlady angličtiny: BRNO

Share Button
Zařazeno do témat: ,